2733
2739
عنوان

نیاز ب جنس مخالف

1472 بازدید | 106 پست

ببخشید دوستان یه سوال داشتم

ب هر حال آدما از وقتی ب سن بلوغ میرسن چ بخوان چ نخوان کم کم ب صورت غریزی نیاز ب جنس مخالف پیدا میکنن....حالا سوال من اینه که چجوری ب این نیاز باید پاسخ بدیم؟ بنظرم زمان قدیم از این لحاظ ک سن ازدواج پایین بود خوب بود و باعث میشد طرف زود ازدواج کنه و ب راه بد کشیده نشه...ولی خب قطعا ازدواج توی سن پایین هم یه سری مشکلات داره و خب طرفین هنوز عاقل نشدن....پس الان ک سن ازدواج بالا رفته چی؟ چجوری باید ب این نیاز جواب داد؟ یعنی ما باید از ۱۷ سالگی تا ۲۵ سالگی این نیاز رو نادیده بگیریم؟ خب نمیشه....اینجوری قطعا آدم وارد رابطه میشه و رل میزنه....در اصل منظورم اینه که چجوری میان میگن رل نزنین و دوس پسر داشتن گناهه و از اون طرف هم سن ازدواج بالا رفته.....خب این نیاز دست خود آدم نیس ک....اگه قرار بود اینقدر کنترلش کنیم و سرکوبش کنیم چرا خدا از سن کم این نیاز رو توی ما قرار داد؟ 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

دو گروه جوابتو میدم

مذهبی‌ای متعصب که میگن الا و بلا سرکوبش کن تا وقت ازدواج

کسایی که میگن راحت باش

ببین منطق خودت چی میگه

اینجا به جواب نمیرسی

عادت های اتمی و اثر مرکب
2731

وارد یه رابطه ی عاطفی بشو

طرفتو بشناس کامل

اگه باهاش اوکی بودی و علاقه داشتی رابطه داشته باش

حتما قبل از رابطه مطمین بشو که طرفت سالمه

واکسن گارداسیل بزن

حتما از ابزار پیشگیری استفاده کن

و اینکه بخاطر رفع نیازت دست به هرکاری نزن که پشیمونی نیاره

ازدواج بخاطر نیاز بزرگترین اشتباهه

اول وارد یه رابطه ی عاطفی بشو علاقه ک پیدا کردی مطمین شدی سالمه اون موقع یه رابطه ی خوب و مطمین داشته باش

خدایی چجوری تو سن ۱۷ ۱۸ سالگی اینقدر نیازجنسی نیازجنسی میکنین

من ۱۸سالمه ذره حس و احساس ب جنس مخالف ندارم شایدم من عادی نیستم/:

اینقدری ک بهش فکر میکنین

بروکلاس برو باشگاه خودتو مشغول کن 

من دخترِ ایرانم✨
2738
2706