2737
2739

دوستان من ۷ ماه پیش با یه آقا پسری آشنا شدم

از روزی ک همو دیدیم ایشون ب من ابراز علاقه کرد و از ی طریقی شمارمو پیدا کرد و بهم پیشنهاد آشنایی داد.

منم واقعا ازش خوشم اومده( میشناسمش ؛ هم خودشو هم خانوادشو چون شهرمون خیلی کوچیکه همه همو میشناسن.)

دوهفته ای حرف‌ زدیم باهم ولی با اصرار من کات کردیم.

شمارمم عوض کردم 

حقیقتا ترسیدم باهاش بمونم چون شهر کوچیکه و خانواده منم سخت گیر!

ایشون اصن پسری نیس ک اهل لا.شی بازی باشه و بخواد اسم منو جایی ببره اما بازم من ترسیدم چون خانوادم حساسن رو اینا 

بعد هفت ماه دوباره بهش پیام داد دوماه پیش توی اینستا با ی اکانت فیک ک اصن کسی خبر نداره من اینستا دارم..خیلی خوشحال شد و کلی گله کرد ک چرا اینهمه وقت ولش کردم رفتم...

از همون اول گفت قصدم ازدواجه..الان دوماهه باهمیم البته مداوم نه.. وقتایی ک میرم خونه اکانتمو دلیت میکنم موقت وقتی میام خوابگاه دوباره میام رو اکانتم..چون نمیشه تو خونه هی چت کنم باهاش..با این شرایطم کنار اومد هرچی میگم میگه چشم

ولی بهش گفتم بیا جلو و از مادرت بخواه با مادرم درمیون بذاره.

گفت من دارم درست میکنم شرایطمو ی کوچولو دیگه صبر کن

من نمیتونم دست خالی بیام در خونتون چون بابات قطعا تو رو نمی‌ده ب من.( خودم واقعا دارم میبینم تلاششو)

باید یچیزی داشته باشم ک مادرم روش بشه بیاد خاستگاری بگه پسرم داراییش ایناس!

حالا سوال و مشکل من اینه

خانما من چیکار کنم ب نظرتون

۱_همینجوری باهاش ادامه بدم؟! آخه خودمم خیلی دوسش دارم.. از طرفی ترس دارم ی روزی لو برم و مادرم بفهمه 

از طرفی میگم آخه از کجا میخاد بفمه وقتی مواظب باشم

ما اصن نمیتونیم بدون هم زندگی کنیم واقعا همو دوس داریم ولی این وسط یسری تعصبات دست و پامونو بسته..

ایشون در واقع هیچ شماره آیدی عکس هیچی از من نداره

ینی اصرار کرد ولی من ندادم اونم درکم کرد.

هیچوقتم پیشنهاد را.بطه نداده.

۲_واقعا قصدش ازدواجه ؟! حق بدم بهش ک میگه یکم صبر کن؟

من ۱۹ اون ۲۰

(خودم می‌دونم سنمون کمه)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آره زمان بده ..شما سنتون کمه ..فعلن جا دارید واس تصمیم گیری نهایی ...بزارید سنتون یکم بره بالا اون موقع هم شما هم ایشون بهتر میتونید خوبه بده که ادامه بدید یا ن

چون الان شما یا ایشون با این سن اسرار ب ازدواج کنین 

ولی یهو چند سال دیگه پشیمون بشید ...چند سال بگذره بهترع 

اگه خدا بود ما این همه درد نمیکشیدیم 🫠
2731

ینی ندیدتت اصلا؟؟؟

کاووش در منطقه ناشناخته ذهن🧠❤️( دانشجو روانشناسی)          متاهله عاشق😃🤍     این کاربری قبلا دست یکی دیگه بوده و ماله من نیست تاپیک هایی که هست هم ماله اونه بجز دوسه تای آخری✋🏻

ازدواج مقوله حساسی هست که با هماهنگی خانواده ها باید انجام بگیره 

این کار شما خارج از قاعده صحیح مراحل ازدواج هست 

ضمن اینکه خرید زمان از طرف ایشون ایجاد ابهام میکنه و عدم شفاف سازی از طرف ایشون میتونه مسئله ساز بشه 

با سن کم و تجربه ناکافی که دارید وارد بازی بدی شدید بهتره کات کنید و قبل از هزینه احساسات و گرفتاری عاطفی تکلیفتون رو روشن کنید 

کرشمه ی تو شرابی به عاشقان پیمود                               که عشق بی خبر افتاد و عقل بی علم شد 
2738
بگو چیکار کنم 😔

گرفتار احساساتت شدی 

بگذار زمان بگذره تا عقل غالب بشه 

خلاصه بگم فعلا کات کن 

کرشمه ی تو شرابی به عاشقان پیمود                               که عشق بی خبر افتاد و عقل بی علم شد 
چطوری قانعش کنم؟ چون بهش گفتم ولت نمیکنم

لزومی نداره به حرفی که زدی پایبند باشی ارزش آینده و زندگیتون بسیار بالاتر از پایبندی به حرفی هست که از روی احساسات زده شده 

غریبه ای بوده که چند روزی باهات در ارتباط بوده 

، با رفتنش چیزی رو از دست نمیدی 

و مجددا میتونی به امید آینده ای بهتر تلاش کنی 

خدای امروز خدای فردا هم هست 

لزومی نداره به حرفی که زدی پایبند باشی ارزش آینده و زندگیتون بسیار بالاتر از پایبندی به حرفی هست که ...

اینا همه ب کنار

با اینکه چنین پسری نیس ولی میترسم با کات کردنم تهدیدم کنه و پیش همه بگه ..میترسم بره ب مامانم بگه ک باهاش بودم...

(خودش تو شهرمون ی جایگاهی داره ک خیلیا بهش احترام میذارن)بعد با خودم میگم به خاطر ابرو و موقعیت خودشم که شده ابروشو به خطر نمیندازه

اینا همه ب کنار با اینکه چنین پسری نیس ولی میترسم با کات کردنم تهدیدم کنه و پیش همه بگه ..میترسم بر ...

متاسفانه کارهای پنهانی این عواقب رو هم داره 

ولی با کات کردن از خیلی چیزا آسوده میشی 

در عین حال احتمال تهدید یا رسانه ای کردن مسئله از طرف اون 

پنجاه در صد هست 

بین غرق شدن در آینده نامعلوم و نجات از این معضل و آینده ای روشن کدوم  رو انتخاب میکنی؟؟؟

ضمن اینکه در صورت تهدید میتونی روی کمک خانواده هم حساب کنی 

متاسفانه کارهای پنهانی این عواقب رو هم داره  ولی با کات کردن از خیلی چیزا آسوده میشی  در ...

همون اوایل ک ایشون پیام داد و پیشنهاد آشنایی داد ، من ب مادرم گفتم.

الکی ب مامانم گفتم بلاکش کردم.

اونم واکنش خاصی نداش و گفت بهتر بود حرف نزنی باهاش.

میترسم مادرم بفهمه چیکار کنم 😭 بخدا از استرس خابم نمیبره 

همون اوایل ک ایشون پیام داد و پیشنهاد آشنایی داد ، من ب مادرم گفتم. الکی ب مامانم گفتم بلاکش کردم. ...

نکوهش مادر بهتر از ساختن اینده ای مبهم و دور از عقلانیت هست 

2706