2752
2734
این ماه من پریود میشم یا باردارم؟ اگ پریود میشم کدوم ماه بارداردمیشم؟

میشه بگی بقیه درموردم حرف میزنن یا ن درموردم بد میگن ؟

درمورد اشتباهام ؟درمورد کارام ؟مسخرم می‌کننن ؟

صادقانه میشع بگی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
لطفا صبور باش  حسم میگه تو دانشگاه☺

سلام عزیزم خوبین.میشه محبت کنی جواب منم بدی.من بایه اقایی دوستم ایشون چندوقت پیش باپدرمادراومدخونه ی ما ولی اونا منو پسندنکردن وزنگ زد بهم خانومه و گفت دست ازشر پسرم بردار و بدرد هم نمیخورینواینا.ولی پسرش باهاشون قط رابطه کرده و سمت منه.میخام بدونم  راضی میشن. ازدواج کنیم خانوادش ؟ اگ ازدواج کنیم بعدازدواج خانوادش بامن خوب میشن ؟ و اینک یه اقایی قراره کار برام جورکنه شاغل میشم ؟ 

شرایط پیچیده ای دارن سارینا زبون دراز تر)ببخشید)‌ولی من اینجوری حس کردم ینی اکثر جاها سارینا با زبو ...

سلام عزیزم خوبی میشه خاعش کنم بمن کمک کنی.من بایه اقایی دوستم بعدایشون ک باخانوادش اومدن خونه ی مااشنایی خانوادش منوپسندنکردن وبهم زنگ زدن ک قطع رابطه کنم باپسرشون ولی پسرشون باهاشون قهرکرده و سمت منه .بنظرت اوکی میشه ازدواجم و رضایت میدن؟کی؟و اینک یه اقایی قراره برام کاراوکی کنه.شاغل میشم؟

گاهی دلتنگ میشه ولی فقط گاهی

سلام عزیزم خوبین.میشه محبت کنی جواب منم بدی.من بایه اقایی دوستم ایشون چندوقت پیش باپدرمادراومدخونه ی ما ولی اونا منو پسندنکردن وزنگ زد بهم خانومه و گفت دست ازشر پسرم بردار و بدرد هم نمیخورینواینا.ولی پسرش باهاشون قط رابطه کرده و سمت منه.میخام بدونم راضی میشن. ازدواج کنیم خانوادش ؟ اگ ازدواج کنیم بعدازدواج خانوادش بامن خوب میشن ؟ و اینک یه اقایی قراره کار برام جورکنه شاغل میشم ؟ 

2706