2733
2734
عنوان

گواهینامه ندارم

202 بازدید | 10 پست

دوستان من ۲۸ سالمه ، گواهینامه ندارم ، حس خیلی بدی دارم ، خیلی از زندگی عقبم مگه نه؟ هیچ وقتم ماشین نداشتیم بابام با اینکه پولشو داشت هیچ وقت نه گواهینامه گرفت و نه ماشین خرید منم ک ۱۸ سالم شد نذاشت برم گواهینامه بگیرم ، الان حالم خیلی بده هیچ جا نمیتونم برم ، هیچ تفریحی ندارم ، حس بد دارم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

بیخیال بابا. منم چون ترس از رانندگی داشتم و هم علاقه ای هم نداشتم الان که ۳۷ سالمه دارم میگیرم .

مگه چیه.

تازه خیلی ها میومدن آموزشگاه ده سالم از منم بزرگتر بودن.

خودشم ما همیشه ماشین هم داشتیم . برو بگیر وقتی علاقه داری و حس بدی هم نداشته باش 

بیخیال بابا. منم چون ترس از رانندگی داشتم و هم علاقه ای هم نداشتم الان که ۳۷ سالمه دارم میگیرم . مگ ...

منم ۳۷ سالمه تازه میخوام ثبت نام کنم ولی خیلی ترس دارم همش فکر میکنم یاد نمیگیرم

عزیزم ربطی ب سن نداره 

هروقت ماهیو از آب بگیری تازست 

من متولد۸۰م تقریبا۵ساله گواهینامه دارم 

خواهرم ۶۸ تازه امسال گرفت هنوزم رانندگی نمیکنه 

اونیکی خواهرم۷۱   ۱ساله درگیره هنوز نگرفته

2740

ن بابا

یکیو میشناسم ۶۰و چند سالشه تازه میخواد بره بگیره

خدایا هزاران بار شکر بخاطر نعمت زیبات🌹توی خونه ام یه فرشته کوچولو دارم🌹 کسانی که ساکن استرالیا هستید. لطفا بهم درخواست بدین. ممنونم
منم ۳۷ سالمه تازه میخوام ثبت نام کنم ولی خیلی ترس دارم همش فکر میکنم یاد نمیگیرم

اگر میخوای یاد بگیری بجنب. چون مربیم می‌گفت بمونه بعد ۴۰ سال یادگیری سخت تر میشه . 

منم با اینکه کلاسهام و کامل رفتم ولی هنوز کامل یاد نگرفتم و ترسم کامل نریخته ولی میبینم ماشین افتاده اونجا من دخترم و پای پیاده میبرم و میارم حرصم میگیره 😢