2733
2734

کسایی که دوست ندارن نگن 😅 

صرفا جهت سرگرمی 

دختری از جنس رویا 🤍🌿 آقایون درخواست دوستی به هیچ وجه ندین قبول نمی کنم .. یک عدد دختر چادری هستم 🙂❤ عاشق تدریس و معلمی ، عاشق کتاب های تخیلی و عاشق طلق زیر یه عالمه روسری رنگی رنگی 😍🤍💛

مبینا.. آبان

جواد.. اردیبهشت❤

فقط 22 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
⚡تیکر تــولدمه⚡بــله پروفایل چشم خودمه🥰تـویی تنها ساکن قـ💕ـلب این دخـتر♡1401/8/6قشنگترین و زیباترین تاریخ زندگیم♡کاش همه چشمایی که تورو میدیدن چشمای من بودن:)❤بزرگترین دلـخوشی زندگـیم اومدن مَـردی تو زندگیم که منو با تموم بچـگیام بزرگ کرد:)javad'm🫂🧿
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
عشقم فرزاد فروردین خودم فاطیما شهریور

Wow 😍 چه باحال اول اسم هردوتون با حرف ف شروع میشه 

دختری از جنس رویا 🤍🌿 آقایون درخواست دوستی به هیچ وجه ندین قبول نمی کنم .. یک عدد دختر چادری هستم 🙂❤ عاشق تدریس و معلمی ، عاشق کتاب های تخیلی و عاشق طلق زیر یه عالمه روسری رنگی رنگی 😍🤍💛

حامی 

متولد ۱۳۷۰ 

چه بزرگ شده همسرم🤦🏻‍♀️😂

چرا جملات سطحی‌تان را با «ما مرد‌ها با ما زنها»شروع میکنید؟لطفا کژی،کمبود های عاطفی و ایراداتتان را به پای کل جمعیت زنان یا مردان ننویسید.مثلا بگویید من زیاد دروغ میگویم نگویید ما مردها نمیتوانیم راست خیلی چیزها را بگوییم.یا بگویید من بداخلاقم نگویید ما زنها تمام پاییز خلقمان تنگ است..     (کاربر واحد پشتیبانی)
مبینا.. آبان جواد.. اردیبهشت❤

❤🌱

2740

گفتی همسرتون

چرااسم وماه خودشونومیگن🫠

۱۴۰۲/۵/۲فهمیدم باردارم خدایاشکرت😍خداجونم‌توماه محرم این هدیه‌ قشنگ رو به من دادی بحق آبروی اباعبدالله(ع)خودت نگهدارش باش💕 میشه واس سلامتی تودلیم صلوات بفرستین🙏🥺1402/12/21دخترنازم♡نیلا♡خانم ساعت۱۰:۰۵دقیقه بدنیااومد😍خدایاشکرت بابت هدیه قشنگت🥺🧿
۱۳۸۵ خودم جوادم۱۳۶۵

همسنیم .. جدی ۲۰ سال اختلاف سنی دارین ؟ اذیت نیستی ؟ 😅

اسمش هم امیر علی  واقعا هم یه امیر😑 متولد ۱۳۷۳ خودمم ۱۳۸۳

امیرا خیلی خوبن 😂

2706