2733
2734
جون هر کی رو دوست دارید هفت سر اژدها رو ببینید به خدا خیلی خوبه 

😂😂😂😂😂من بخاطر روی گل تو امشب میبینمش اگ بچهام بزارن

خدایا وقتی که تو صف شانس بودم منو فرستادی ته صف،این همه مشکل حقم نبود ولی بازم حکمتتو شکر😔درسته باشوهرم خیلی مشکل دارم ولی اهل خیانت نیستم،لطفا اقایان  سایت درخواست دوستی ندن،کسی اینکارو بکنه ب حلال بودن خودش شک کنه😏😏
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

جانم، استارتر آقاست 

نمیدونستم 

خدایا وقتی که تو صف شانس بودم منو فرستادی ته صف،این همه مشکل حقم نبود ولی بازم حکمتتو شکر😔درسته باشوهرم خیلی مشکل دارم ولی اهل خیانت نیستم،لطفا اقایان  سایت درخواست دوستی ندن،کسی اینکارو بکنه ب حلال بودن خودش شک کنه😏😏
من عمرم رو پای هفت سر اژدها گذاشتم تو رو خدا ببین 

برو بابا 

خدا شفات بده هر کی هستی🤦

بنده خودم یه عادتی دارم ،خدمتتون عرض می کنم :                  کتاب که می خوندم  برخی اوقات که به مطلب  جالبی که    می رسیدم کتاب رو ول می کردم. درست مثل کسی که دستش سوخته، هیچ یادم نمیره یکی دو سه ماهی با یه عده ای  از دوستان  بحثی داشتیم درباره‌ی که  در  جهان  و در طبیعت عدل هست یا نیست ؟ چون برخی این باور را دارند که از این دست بدی از اون دست می‌گیری و... وارد بحثش نمی خوام بشم،بنده هر چی نگاه می کردم اینو نمی دیدم.در یک کتابی که برای من مهم  بود یه جمله  دیدم : طبیعت  به قانون  ظلم حرکت  می‌کند من  این کتاب رو ول کردم و بعد که دنبالش  رفتم دیدم بله   دو سوم حیوانات  برای  یک روز زندگی باید یه حیوان دیگه  رو بکشن .و در دنیایی  که دو سوم موجودات برای یک روز زندگی  باید یه حیوان  دیگه بمیره صحبت  از عدل   معلومه  نفهمیدن  جهانه.         بنابراین  طبیعت  قانونش قانون ظلمه. تنها انسان که می‌تونه  عادلانه  عمل کنه و باید عادلانه  عمل کنه  و این تنها صفت و  امتیاز  من و شماست  به خاطر آزادی که داریم.   ولی اگه در بند طبیعت  بمونیم ما هم به همون اندازه  ظالمیم که بقیه موجودات  به دلیل اجبارشون ظالم هستن .🤍🌱دکتر هلاکویی 
2731
حالا یه لیوان آب قند بخور فشارت نیفته  سلیقه شون نیست دیگه مگه زوریه فیلمی که خوب ساخته شه و ...

😭😭😭😭😭 به خدا به خدا برای هفت سر اژدها خیلی تلاش شده ببینید سریال رو

برای هفت سر اژدها ما ۵ سال زحمت کشیدیم سریال خیلی خوبیه نگاه دیگه ضرر نمیکنی

دوست گلم برای تبلیغ راههای محترمانه تری هم میتونستی انتخاب کنی

تا حدودی بهتون حق میدم

موفق باشید

2738
[QUOTE=338522291]حوصله داریا برای بحثو دعوا خودتو اذیت نکن خیلیا دنبال چیزایین که سرگرمشون کنه حتی ا ...

تو برنامم هست دانلودش کنم از اول تا اخر سرفرصت  ببینمش برام  سریال باداستانهای واقعی جالبتره واینو هم بگما  تحت هیچ شرایطی هم حاضر نیستم سریالای مزخرف ترکیه ای پر از اموزشهای غلطو نگاه کنم 

جون هر کی رو دوس داری ببین هفت سر اژدها رو 😭😭

جون هرکی دوسدارب ببین شربت زغال اخته رو    

خدایا ۹ سال شدا😢 ۹سال دعا نذر ختم چرا جوابمو نمیدی  این دنیات ی بچه بهم‌ بدهکاره یادت باشه
نمیدونستم 

فدای سرت اشکال نداره 

پیش میاد 

💚تاپیک صلوات به نیت سلامتی امام زمان شنیدم امام رضا مریضارو شفا میده💚شنیدم پنجره فولاد رضا برات کربلا میده💚 شنیدم که ضامن آهو شدی امام رضا💚میشه ضامن منم بشی پیش خدا💚 شنیدم هرکی بره زیارت امام رضابرادیدنش میاد سه جا غریب الغربا💚برا بار اولی سر پل صراط میاد💚دومی وقتیه که نامه ی تو برات میاد💚بار سوم که میخاد آقا به دادت برسه💚وقتی که ملک میاد تا به حسابت برسه💚من قیزیمادونیایام😍قیزیم منه دونیا دی😍الله بیزی آییرما😍بو قیز منه سودا دی😍من تورک قیزام آسانا😍منیم آنام زهرا دی😍عشقی منه اورگددی😍قلبیم اونا شیدا دی😍♥ آبجی سادات خودمی💚khoday_mer3p 💚با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.brave 

هر کی یه سلیقه ای داره 

نمیشه مردمو زور کرد 

الان من عاشق جیرانم

طبق منطق شما بخوام پیش برم

هر کی از جیران انتقاد کنه پس کلا سلیقه نداره؟!

فقط حیدر (ع) امیر المومنین است ❤️دختری از جنس دریا 🌊متولد باران پاییز و برف زمستان🍂🏔️☃️از جنس شیشه و سنگ سرد ❄️گریزان از آفتاب و زمین گرم☀️ عاشق محبت وطبیعت سبز بهار🪴🌾بله!من جمعی از تمام تضادهام❤️الحمدلله الذی جعلنا من المتمسکین بولایته علی ابن ابی طالب و اولاده المعصومین صلوات الله اجمعین❤️هم دینم هم تمام هستیمو مدیون حضرت امیرم (ع) من ❤️این نغمه ی زیبای یاران حسین (ع)است : انا فتحنا لک فتحنا مبینا(فتح_۱ ما تو را پیروزی بخشیدیم و این چه پیروزی درخشانی است)❤️سرتاپاوقف حضرت حجت (ع)هستیم ،پابند این بیعت هستیم ❤️ تجدید بیعت و سلام ما ، تقدیم محضر امام ما(ع) ، انشالله برای آقامون(ع) قنبر بشیم تمام ما ❤️ بیعت شرف مرد ِ ، نامرد که برگرده محسن حججی اینو با خون ثابت کرده❤️
2706