2733
2734

چرا یجوری تبلیغ میکنی انگار هرچی بیشتر ببینن پولش میره توی جیب تو😐

فقط 2 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

هر کی یه سلیقه ای داره  نمیشه مردمو زور کرد  الان من عاشق جیرانم طبق منطق شما بخوام پیش ...

خوبی عزیزم 

آفرین به سلیقه ات 😍

💚تاپیک صلوات به نیت سلامتی امام زمان شنیدم امام رضا مریضارو شفا میده💚شنیدم پنجره فولاد رضا برات کربلا میده💚 شنیدم که ضامن آهو شدی امام رضا💚میشه ضامن منم بشی پیش خدا💚 شنیدم هرکی بره زیارت امام رضابرادیدنش میاد سه جا غریب الغربا💚برا بار اولی سر پل صراط میاد💚دومی وقتیه که نامه ی تو برات میاد💚بار سوم که میخاد آقا به دادت برسه💚وقتی که ملک میاد تا به حسابت برسه💚من قیزیمادونیایام😍قیزیم منه دونیا دی😍الله بیزی آییرما😍بو قیز منه سودا دی😍من تورک قیزام آسانا😍منیم آنام زهرا دی😍عشقی منه اورگددی😍قلبیم اونا شیدا دی😍♥ آبجی سادات خودمی💚khoday_mer3p 💚با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.brave 
2731

از بس هیچکی سریالای ابکیشون نمیبینه ادم فرستادن بیاد نی نی سایت گدایی😂😂😂😂

فقط 2 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   

الان گوگل زدم

از تلوزیون پخش میشه ؟

پس شما رو بخیر 

ما رو به سلامت

فقط حیدر (ع) امیر المومنین است ❤️ کربلا دارد به کل آفرینش افتخار❤️حیدر حیدر شهادتین ما ، اینه میراث والدین ما ، میرسه روزی که همه عالم پر میشه از حسین حسین (ع) ما❤️پیچیده لبیک از نجف تا کربلا❤️ما ملت صبر و استقامتیم، ما ملت شهادت و شهید پروریم ، ما ملت عزادار محرم های حسین (ع) و ملت شاد جشن عید غدیر ، عید امامت علی (ع)هستیم 🌷نژاد پرست نباشید اما وطن دوست باشید 🇮🇷🌷الهم عجل الولیک الفرج به حق امام رئوف علی ابی موسی الرضا (ع) و مادر بزرگوارشون حضرت زهرا (س) 🌷تجدید بیعت و سلام ما ، تقدیم محضر امام ما (ع) ، انشالله برای آقامون (ع)جُون و قنبر بشیم تمام ما🤲🇮🇷 ایران من تسلیت🖤
الان گوگل زدم از تلوزیون پخش میشه ؟ پس شما رو بخیر  ما رو به سلامت

یعنی چن قسمت رو دیدم ب حدی بازیا خنده دار بود ک اصلا نگممم برات

خدایا ۹ سال شدا😢 ۹سال دعا نذر ختم چرا جوابمو نمیدی  این دنیات ی بچه بهم‌ بدهکاره یادت باشه

تبلیغاتت نتیجه عکس داره  

بین تربیت یک دختر خوب و خوب تربیت کردن یک دختر زمین تا اسمان فاصله ست. تربیت یک دختر خوب یعنی این رو تو ذهنش بکاری که بدون نقص باشه اما تربیت خوب یه دختر یعنی شجاع. اگاه و عاشق زندگی باشی

من اخرین سریالای ایرانی که دیدم مربوطربه پایتخت و فیلمای رضا عطاران و خانه به دوش و... بود . الان اینقدر بد شدن ارزش ندارن. واقعا هالیوود هر روز داره بهتر میشه ما فیلم سازیمون تو گذشته بهتر از الان بود

هیچوقت مردم را نمیفهمم اما باید یک جوری میان آن‌ها زندگی کنم...!                                                               اندک اطلاعاتی در اختیار دارم که حاصل خوندن و تحقیق کردنه.                                                                            فردی بشدت کنجکاو .                                                عاشق کتاب ، حیوانات ، فیلم ، کهکشان ، نکات پزشکی ، روانشناسی و در کل عاشق یادگیریم و از یادگیری استقبال میکنم.          
خوبی عزیزم  آفرین به سلیقه ات 😍

سلام عزیزم 

ممنونم 

شکر خدا ❤️

شما خوبین ❤️

فقط حیدر (ع) امیر المومنین است ❤️ کربلا دارد به کل آفرینش افتخار❤️حیدر حیدر شهادتین ما ، اینه میراث والدین ما ، میرسه روزی که همه عالم پر میشه از حسین حسین (ع) ما❤️پیچیده لبیک از نجف تا کربلا❤️ما ملت صبر و استقامتیم، ما ملت شهادت و شهید پروریم ، ما ملت عزادار محرم های حسین (ع) و ملت شاد جشن عید غدیر ، عید امامت علی (ع)هستیم 🌷نژاد پرست نباشید اما وطن دوست باشید 🇮🇷🌷الهم عجل الولیک الفرج به حق امام رئوف علی ابی موسی الرضا (ع) و مادر بزرگوارشون حضرت زهرا (س) 🌷تجدید بیعت و سلام ما ، تقدیم محضر امام ما (ع) ، انشالله برای آقامون (ع)جُون و قنبر بشیم تمام ما🤲🇮🇷 ایران من تسلیت🖤
هر کی یه سلیقه ای داره  نمیشه مردمو زور کرد  الان من عاشق جیرانم طبق منطق شما بخوام پیش ...

من جیرانو وسط ول کردم

ینی کامل نتونستم ببینم

سلمان و ملک جهان و ملک زاده عاقبتشون چی شد؟

دوستم،میشه برای سلامتی و ظهور امام زمان(عج)یه صلوات بفرستی؟مرسی😍
2706