2737
2734
عنوان

شخصیت عصبی ای دارم

124 بازدید | 25 پست

خیلی مزخرفم شخصیت عصبی ای دارم با کوچیکترین حرف بهم میریزم و طرف مقابلم رو کتک میزنم برامم اون لحظه فرق نداره ک طرف کیه اما بعد اینکه دیگه نایه بلند شدن رو طرف نداشت پشیمون میشم از کارم  . اگه کسی هم بخواد بهم زور بگه خیلی بد با طرف برخورد میکنم. گاهی وقتام بی دلیل با پرخاشگری با اطرافیانم برخورد میکنم

د

اگه کتکمون نمیزنی یه کامنت بزاریم

کاربر قدیمی با ۵ تا اکانت ترکیده😄‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ طراح مُد و فشن💅 ‌‌‌‌ ‌‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌. دارای مدرک FCE و TTC زبان🌱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740

#چــالش داریـــم چــه چــالــشی 😍

#شرکت_کننده: 🫶🏻 13 اقاپسرمون🌼

لایــــ❤️ــــک بــزنــــ💟

جـ🎁ــایــزه بـــبـر فـــقط 3️⃣ نـــفر اولـــ

🎁نـــفر اولــ  200 هـــزار  تــــومــ💴ن

🎁نـــفردومــ 100 هـــزار  تــــومــ💴ن

🎁نـــفر سـومـ 50 هـــزار  تــــومــ💴ن

https://rubika.ir/joinc/BFDFJGJF0IVTUNEVYKFMJAQXJLSZJIIK

فــقــط یــک بــنر از مــدیـر بــگیــرین 🤗

✅️ایــدی مــدیــر:

@hly__1402

حــــــداقل لایکــــــ❤️ برای بـــــرنده شــــــدن 300لایکــــ

با ما هـــــمراه باشیـــــ🫵🏻ــد

با این نوع رفتار الان باید زندان باشی ،توی نی نی سایت چیکار می‌کنی ؟  این همه آدم رو زدی و آش ...

حالا بدبخت چاقو و اسلحه ک نداره 

ما دشمن همدیگه نیستیم اگه نظرمون با همدیگه فرق میکنه، پس نخواه با بی احترامی حرفت را به کرسی بشونی. 

من‌کسی  رو کتک نمی زنم ولی  ب خاطراخلاق اطرافیانم  خیلی زود بهم‌میریزم چیزی ب اونا نمیگم ولی خود خوری وحشتناکی دارم ک‌بعضی وقتا شبا تا دیر وقت از فکر وخیال خوابم نمیبره  خیلی سعی می کنم  خونسرد وبی خیال باشم ولی نمی تونم احساس  میکنم  دارم روانی میشم از این همه فکر وخیال  واسم دعا کنید 

زندگی‌رو نفسی ارزش غم‌خوردن‌نیست 💕💕💕ان قدر سیر بخند تا ک‌ ندانی غم‌چیست💕💕💕
اینجا مثل ادم برخورد میکنم با بقیه چون دستم ب کسی نمیرسه و اینکع تعلیق میشم پس هی نگین مارو نمیزنی و ...

عزیز جان باید بری مشاوره و پیگیر جلسات باشی❤️

همه پشکلات راه حل دارند ،فقط باید مایل باشی

ما دشمن همدیگه نیستیم اگه نظرمون با همدیگه فرق میکنه، پس نخواه با بی احترامی حرفت را به کرسی بشونی. 
2706