2733
2734
عنوان

شخصیت عصبی ای دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 131 بازدید | 25 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

عزیز جان باید بری مشاوره و پیگیر جلسات باشی❤️ همه پشکلات راه حل دارند ،فقط باید مایل باشی

بدیش اینه غرور مزخرفی هم دارم فکر میکنم اگه برم روانشناس قبول کردم ک من دیوونه ام

د

مشکل کنترل خشم داری...شاید تو بچگی کتک خوردی یا پرخاشگری دیدی از طرف مامان بابات....ولی در کل .بهتره بری دکتر....یوگا کار کن....ورزش کن....ورزش تخلیه ات می‌کنه...

تا وقتی خدا هست،ریشه ی هیچ آرزویی خشک نمیشه
2731
مشکل کنترل خشم داری...شاید تو بچگی کتک خوردی یا پرخاشگری دیدی از طرف مامان بابات....ولی در کل .بهتره ...

ورزش کار میکنم و اصلا هم تو بچگی کتک نخوردم یعنی اصلا تا همین الان از هیچکس کتک نخوردم حتی مامان بابام. دلم میخواد اینجوری نباشم اما مامانم هم بخواد چیزی بگه ک اعصابم بهم بریزه اونم میزنم

د
ورزش کار میکنم و اصلا هم تو بچگی کتک نخوردم یعنی اصلا تا همین الان از هیچکس کتک نخوردم حتی مامان باب ...

خب پس حتما برو دکتر...بحث دیوونه بودن نیست...شاید الان با یه دارو چند تا روش درمانی بعد ۱سال کامل درمان بشی....ولی اگه نری روانشناس ...ممکنه....بعدأ واقعا پشیمون بشی....تو دعوا حلوا خیرات نمیکنن.ولی وقتی به دیه دادن رسیدی.خدا نکرده...ممکنه طرف بکشی...بعدش دیگه بخوای هم عصبی نمیشی...از درون می‌میری ...قبل اینکه بکشنتت.خدای نکرده....

خب پس حتما برو دکتر...بحث دیوونه بودن نیست...شاید الان با یه دارو چند تا روش درمانی بعد ۱سال کامل در ...

برم دکتر چی بگم؟ پس غرورم پیش مادر پدرم چی میشه؟  . یه بار ک دعوا کردم طرف سرش شکست و دستش بخاطر چاقو 12 تا بخیه خورد همون روزا مامانم گفت بیا برو روانشناس بهت کمک میکنه اما من اون روز خیلی تند بابت این حرفش باهاش برخورد کردم بعد الان برم بگم بریم رواشناس؟ وای واقعا نمیفهمم چیکار کنم

د
ببخشید اینو میگم ولی فکر میکنم...تربیت پدر مادرت واقعا بد بوده.که شما اینطوری شدی...اصل تربیت تو ۳،۴ ...

حرفت برام اهمیت نداره و اونا هم دیگه کاری از دستشون بر نمیاد و اونموقع ها تجربه ای نداشتن  . شماهم هرطور دوس داری فکر کن

د
حرفت برام اهمیت نداره و اونا هم دیگه کاری از دستشون بر نمیاد و اونموقع ها تجربه ای نداشتن  . شم ...

بهتر خودت به خودت کمک کنی.قبل اینکه دیر بشه...