2737
2739

پوستم چرب هست و روشن. دنبال ضد آفتاب رنگی ایرانی خوب هستم. مای بد نیست. سینره خیلی بد بو و سفت بود. آردن چند سال پیش گرفتم اونم خوب نبود سفت بود یعنی غلیظ و رنگ سفیدش روی پوست میمونه.

یه چیز سبک که چرب نکنه و دوام داشته باشه، راحت پخش بشه. دکتر مامانم بهش مدیلن داده اون انگار از بقیه بهتره.

میشه راهنمایی کنید لطفا؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2742
2740
سینره SPF50شماره 01 خیلی راضیم من اصلا هم بنظرم نه بوی بد میده ونه سفته .      

دخی جان فکر کنم دو سال پیش همین سینره 50 رو داشتم. اون زمان 1.2.3 نداشت. و بد بو و غلیظ بود. شاید الان تغیر کرده. بخدا سخت گیر نیستم ولی نتونستم استفاده کنم انداختم دور.

prime  اگه اسمشو اشتباه نكن . ارزون و خوش رنگ و واقعا عالي با پوست حساس من ك خيلي ميساخت

الان ديگ كرم پودر استفاده ميكنم واسه همين شك دارم اسمشو درست گفته باشم خوب يادم نيس

منو پسرم...شما همه...خخخخخخخخ
دخی جان فکر کنم دو سال پیش همین سینره 50 رو داشتم. اون زمان 1.2.3 نداشت. و بد بو و غلیظ بود. شاید ال ...

نه الان سه تا رنگ بندی داره 01 برای پوستای روشنه 02پوست گندمی 03 برای برنزه الان عکسشو پیدا میکنم نت برات میزارم

براسلامتی همه ی ادم ها یک صلوات میفرستین؟؟
2706