2733
2734

اما اون بیماری نباشه ؟ من چه  ساله وز وز گوش دادم سرچ کردم نوشته منیر دارم سکته میکنم

یعنی میشه منم بزنم دانشجوی پزشکی ؟ :)

همیشه همینطوره 😂

#ملی_گرا 💚🌱                                                                                                                    آریایی پرست هستم ،من دختر ایرانم.... ایلدا هستم از نسل ارتمیس و نژاد بی همتای کوروش بزرگ😍                          #درتکاپوی_آفرینش_دوباره                            خیلی جالبه ما فکر میکنیم هرچیزی که میبینیم یا حس ‌میکنیم رو باید بگیم اما :ادب یعنی اندکی تأمل میان آن چیزی که من حس میکنم و آن چیزی که بروز میدم...                                                (من کورش هخامنشی فرمان دارم که بر مردمان ملال نرود که ملال مردمان ملال من است و شادمانی مردمان شادمانی من.بگذارید هر کس به ایین خویش باشد.زنان را گرامی بدارید.فرودستان را در یابیدو هر کس به تکلم قبیله خویش سخن گوید.گسستن زنجیرها ارزوی من است.ما شب و شقاوت را خواهیم زدود و زندگی را ستایش خواهیم کرد.تا هست سرزمین من اسمانی باد) مستدام باد ایرانِ کوروش 🫶

😂😂منم دارم نگران نباش چیزی نیس

شاید زندگی همین باشد،من صاحب آرزویی باشم که شیرینی تعبیرش از آن دیگری ست..ذره ای بهر نبردیم از عالم ،نکند،مافقط بهر تماشای جهان آمده ایم ..این جمله رو همیشه از من یادگار داشته باش که برای تک تک کارایی که بقیه واست میکنن قراره تو سری بخوری🤝مراااااااا به هیچ بدادی و من هنوز بر آنم که از وجود تو مویی به عالمی نفروشم..نکنه باور کنی دوست دارماشونو که تهش تلخیه نخواه که باور کنی....ماهردو شاخه ی یک درخت بودیم ...چه میشد اگر باد از دو سو می وزید؟!اقایون درخواست دوستی ندید

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

زیاد .اخریش این ک تو ادرارم خون بودنوشته بود سرطان .ولی ی عفونت ادراری ساده بود ک خوب شدم

دوست‌نی‌نی‌سایتی‌من❤️ممنون‌از اینکه‌تو‌تاپیکام‌شرکت‌میکنی‌اگ‌گاهی‌پستت‌رو جواب ندادم بدون‌یا‌ندیدم‌یا‌واقعا‌در جوابش‌حرفی برای گفتن نداشتم...خلاصه که ب مهربونی خودت ببخش 😘.                 کمی دورتر از خودم می ایستم ب تماشای کسی ک جای من زندگی میکند...چ بی رحمانه تنهاست و چه به ناچار قوی 🖤
2731
2740

هیچوقت علائم بیماری رو گوگل سرچ نکنین  همه جا میگن اینو 

البته من اکثر اوقات میکنم و میزنه سرطان دارم خداروشکر با دوتا قرص درمان میشم همیشه 😂😂

#2025 ARMY STAY                                                            اگه دیگه جوابتو ندادم بدون حوصله بحث با ادم احمق نداشتم و همچنین اعلاناتم باز نکردم...... از حرفم حرصت گرفت جوابی نداشتی به کاربریم گیر نده کارت خیلی داغونه 😅
یعنی چیزیم نیست ؟ از استرس حالت تهوع دارم

نه بابا

من متخصص رفتم گفت چیزی نیس بعضی وقتا تعادل مایه داخلی گوش بهم میریزه این شکلی میشه

شاید زندگی همین باشد،من صاحب آرزویی باشم که شیرینی تعبیرش از آن دیگری ست..ذره ای بهر نبردیم از عالم ،نکند،مافقط بهر تماشای جهان آمده ایم ..این جمله رو همیشه از من یادگار داشته باش که برای تک تک کارایی که بقیه واست میکنن قراره تو سری بخوری🤝مراااااااا به هیچ بدادی و من هنوز بر آنم که از وجود تو مویی به عالمی نفروشم..نکنه باور کنی دوست دارماشونو که تهش تلخیه نخواه که باور کنی....ماهردو شاخه ی یک درخت بودیم ...چه میشد اگر باد از دو سو می وزید؟!اقایون درخواست دوستی ندید

آره خیلی

یه بار آزمایش خون دادم... تعداد گلبول های سفیدم بالا بود... تفسیرشو زدم گوگل ... زد سرطان خون داری😑 دیگه اینقدررز ترسیدم که خودم ریختم برگام موند😐 همون روز رفتم دکتر ... آزمایشمو تفسیر کرد و گفت هیچی نیست ... 

نه بابا من متخصص رفتم گفت چیزی نیس بعضی وقتا تعادل مایه داخلی گوش بهم میریزه این شکلی میشه

ولا نوشته بود به تدریج ناشنوا میشی از استرس حالت تهوع دارم

یعنی میشه منم بزنم دانشجوی پزشکی ؟ :)
ولا نوشته بود به تدریج ناشنوا میشی از استرس حالت تهوع دارم

گوگل بهش میگی سرم درد میکنه میگه تومور مغزی لاعلاج داری طی ۲۴ ساعت آینده هم میمیری

اصا مهم نیستا نگران نباش