2733
2734

خدایا خسته ام از این زندگی .30 ساله زندگیمون تکون نخورده هیچی نداریم.هیچوقت یه مسافرت نرفتیم. اسباب اثاثیه خونه مال 30 سال پیشه.حتی مبل و تخت و تلویزیون نداریم. زندگیمون طلسمه.پیشرفت نمیکنیم.از صبح تا شب کارم گریه اس. نگید برو سرکار.من دوتا کار خونگی دارم.مشتری خیلی کم میاد. پدر و مادرم 15 ساله طلاق عاطفی گرفتن قبلشم از بچگیم همش دعوا میکردن. چند سال پیش تبلت خریدم گوشی نخریدم گفتم تبلت بیشتر لازمم میشه چون تو کروناهم بود و کلاسای دانشگاه مجازی بود. این تبلتو هیچ جا نمیتونم ببرم وقتی میرم بیرون بدون گوشی و هیچی میرم. چند روز پیش خانوادم گفتن برو ازمون استخدامی بدم گفتم هیچی نخوندم برم چکار. اوناهم با دعوا مجبورم کردن برم. من با اسنپ رفتم تبلت باخودم نبردم گفتم چجوری ببرمش دنگ و فنگ داره بدمش به امانات خرابش میکنن شاید. گفتم بعد با تاکسی های دم اون محل برگزاری ازمون برمیگردم. بعد امتحان دم محل برگزاری ازمون خیلی شلوغ بود همه ماشین شخصی هیچ تاکسی نبود هیشکی صدا نمیکرد که تاکسیه و کجا میره. یکم دور خودم چرخیدم و ناچارا پیاده راه افتادم خونه. از اونجا تا خونمون پیاده بیشتر از یک ساعت راهه. ظهر گرما هم خیلی دسشوییم گرفته بود مشکل مثانه دارم. هم تو جاده بااون همه ماشین میرفتم خیلی اعصابم خورد بود چرا من انقدر بدبختم چرا خونوادم اینجوری یه ماشین ندارن بیان دنبالم و بزور فرستادنم و این چه زندگی ما داریم و... وقتی رسیدم خونه هلاک بودم. درو که باز کردم بابام با خوشحالی گفت خسته نباشی چکار کردی مامانمم همینطور. من با بداخلاقی گفتم مثل سگ یه ساعت پیاده از اون سر دنیا پیاده اومدم از تو جاده ها هلاک شدم. به زور ادمو میفرستن همه بدبختیاشم سر من خراب میشه. و رفتم تو اتاقم درو بستم.

بابام از اون روز باهام سر سنگینه یه جورایی قهره باهام و تحویلم نمیگیره

روم نیس تو صورتش نگاه کنم میرم باهاش حرف میزنم سرسنگینه باهام رفتارش عوض شده. رابطمون خراب شد

چقدر من بدبختم

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

عزیز دلم خدا روی خوب زندگیو ب این زودیا نشونت میده عزیز⚘️

تنها یچیز میتونم بگم اونم اینه که نماز شب بخون خیلیییی ارومت میکنه و بمرور تاثیراتشو میبینی تو زندگیت، اگ تونسی چلشو بگیر

فعلا تو قهر به سر میبرم 

منم مثل تو با این تفاوت که اگر یک ساعت پیاده برمیگشتم و دیر میکردم حرف هم می‌خوردم 

خوبه که تو بهشون حرف زدی

الماسی که برش هاش بیشتره ،توی نور بیشتر میدرخشه پس از برش های روحت ناراحت نباش .
عزیز دلم خدا روی خوب زندگیو ب این زودیا نشونت میده عزیز⚘️ تنها یچیز میتونم بگم اونم اینه که نماز شب ...

یه مدت میخوندم قبلا ها

والا انقدر مشکلات پیچ در پیچ دارم که...

هعییی هیچی نگم بهتره

دیگه بی عقلی خودته انگار حالا ایپد پرو گرفتی اونام تا حالا تبلت از نزدیک ندیدن بزنن خرابش کنن 

بعدم اون خراب شده میشه آژانس اطرافش نباشه اخه؟ 😏😏😏

گوش خر کوتاه کردی اسب شد حالا مگر ؟ 🤨🤔                  جانِ من ذاتی‌ست برخی ویژگی های بشر 😏🤗
یه مدت میخوندم قبلا ها والا انقدر مشکلات پیچ در پیچ دارم که... هعییی هیچی نگم بهتره

بخون عزیزم انقد ب خدا امیدوار باش ک برات بهترینارو رقم بزنه ناامیدی بدترین درده با خدا دوستی کن و سعی کن نزدیک باشی بهش

همه چی درست میشه منم دقیقا تو همین شرایط تو بودم 

همیشه به پدرم و مادرم زخم زبون میزدم که چرا ما اینقد ندارو بدبختیم

الان همه ی شرایطمون اوکیه وضعیته مالیمون بهتر شده ازدواج کردم شوهرم مرد فوق العاده ایه همه چیزایی که میخوام و برام فراهم میکنه اما

دوساله که پدرمو از دست دادم بر اثر سرطان

همیشه میگم کاش برمیگشتم عقب اینقد با حرفام‌دلشو‌ نمیشکستم اینقد دلم براش تنگ شده که خدا میدونه😭😭😭

یه ماه دیگه عروسیمه تو عروسیم نیستش😭😭😭

قدر باباتو بدون برو از دلش در بیار نرسه روزی که پشیمون‌بشی😞

2706