2737
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

همین میگم اگه نشدنیه کلا بهش فکر نکنن.بچه ندارن

جوری ک تورم افسار گریخته شوده  هنوز میایی جمع کنی می بینی باز بالا رفت ما ک نتونستیم انشالله اونا بتونن بازم بچه ندارن چند پله فقط جلوترن اگر مضیغه و سختی بکشن و جمع کن باز بالا نره

2731
کدوم شهرستانی که راحت میشه خونه دار شد؟!!!!

کرج شهریار اندیشه پردیس که نزدیک تهرانه با ۱/۵ میلیارد میشه گرفت و شهرستانای دیگه که با ۵۰۰هم میشه

بحث  ممنوع❌ شما حرف بعدیتم درسته❤️

مگر ارثی برسه نمیشه واقعاا قیمتا بالاست افتضاح ۱۰۰ ماه ۴۰ تومنو پسانداز کنی میشه ۴میلیارد میشه سالهای زیادی که اونوقت دیگه خونه این قیمت نیست خودمم آرزوشو دارم ولی ما هیچکاره ایم

2740
ی شهر نسبتا کوچیک و گرون تهران نیستن

باید متراژ پایین منطقه پایین رو برای شروع انتخاب کنن  کم کم بزرگش کنن واک بردارن بدن طلا میشه 

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍
باید متراژ پایین منطقه پایین رو برای شروع انتخاب کنن  کم کم بزرگش کنن واک بردارن بدن طلا میشه&n ...

وام

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍

اگه هوش اقتصادی داشته باشی میشه

نمیدونم شایدم شانس من نامزدم (درشرف جدایی هستیم) 

کلا نمیدونم چجوری یه پولو شصت برابر میکنه همین الان بخواد میتونه خونه بخره

فقط 46 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لطفاااا لایک نکنید ممنوووون🌼گاهی اوقات خیلی سخت میگذره در حدی که حس میکنی دفن شدی؛اما در حقیقت تو قراره به زودی جوانه بزنی دوم بیار چیزی نمونده...🌵🤍.! این شب صبح میشه بزودی✨ روزی که عضو شدم یعنی امروز برام یادآور روزای سخته... ولی من درحال تلاشم💪🏿8بهمن 1402📍خطاب به تمام خستگان جهان: باشد که اشک بعدی شما اشک شوق باشد❤ باردار نیستمممم تیکر رسیدن به هدفهمه☂️🌼
2706