2752
2734
مهم نیست عشقم دیدی که از یه جایی به بعد همکلامش نشدم اصلا 😂😂من اصلا تو خونم زندگی نمیکنم جای دیگه ...

ما هم همون سمت میشینیم. کلی آدم دیگه هم دارن زندگی میکنن. وضع بد اقتصادی ب کنار، دیگه چرا مسخره میکنن محل زندگیو. بعد ادعای بافرهنگ بودنشون هم میشه. ایشالا تن سالمی داشته باشید کنارخانوادتون و دل شاد و آرامش، ایناست ک مهمه نه یه محله اینطرف یا اونطرفتر.

ما هم همون سمت میشینیم. کلی آدم دیگه هم دارن زندگی میکنن. وضع بد اقتصادی ب کنار، دیگه چرا مسخره میکن ...

انشالله شما هم سالم و سلامت باشید من 4سال تو اون خونه بودم خیلی محله خوبی بود هنوزم خاطرات خوبی دارم برامم مهم نیست یه عده مثل ایشون ادعای فرهنگ و کلاسشون بشه اما ادب و احترام تو کلام و رفتارشون نیست بخوان جای زندکی آدمها رو قضاوت کنن 

با این طور آدم ها اصلا نباید حتی بحث کرد کاملا مشخصه پر از غقده و نفرت هستن انشالله خدا بهش ارامش بده نخواد با دل بقیه رو  شکستن خودشو اروم کنه 

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.