2733
2739
عنوان

اسم دختر که تا حالا کسی تو نی نی سایت پیشنهاد نداده

| مشاهده متن کامل بحث + 53983 بازدید | 90 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نونا (اسم مادر حضرت ابراهیم )

مانا (به معنی جاویدان )

نوشیکا (بچه اهو )

من دختر ندارم اما اگه داشتم قطعا یکی از این اسمهارو انتخاب میکردم 

خدایا خودت راه درست و سر راهمون قرار بده 
2728

🌸نام رُقَیه برای فرزندان🌸

این نام زیبا به معنی دعا میباشدکه نام یکی از دختران اميرالمؤمنين علي (عليه‏السلام) میباشد که به با مسلم بن عقیل ازدواج کردو نام دختر امام حسین (علیه السلام) میباشدبا نام گزاری این اسم زیبا بر روی فرزندانمان یاد ائمه و واقعه عاشورا را در دلها زنده نگه داریم و ان شاء الله دخترانی صالح و فاطمی تربیت کنیم🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀 صهیونیسم جهانی همه ی تلاش خود را برای از بین بردن ترویج این اسامی در بین شیعیان خواهد کرد   فریب حیله دشمن را نخوریم ترویج این نام زیبا تبلیغ فرهنگ عاشوراست و این چیزی است که دشمنان شیعیان، از آن میترسند مروج این نام زیبا در جامعه باشیم🌺🍃🌺🍃🌺🍃🌺🍃🌺ترکیبات این اسم زیبا رقیه فاطمه 💐نازنین رقیه 🌻رقیه حلماء  🌸رقیه بهار    🌹

من نیت کردم به عشق خانم رقیه سلام الله علیها 

اگه خدا بهم دختر بده حتما اسمش و رقیه بزارم 

🌷🌹💐🌸🌺🌻🌼🌷🌹💐🌸🌺🌻🌼🌹🌹💐🌸🌺🌻🌼

ما همیشه نباید منتظر باشیم ببینیم چه اسمی مد میشه ما بزاریم 

به نظر من تاثیر گزار باشیم و خودمون چیزی و مد کنیم 

خیلی از ایم هایی که الان میزارن ۲۰ سال پیش اگه میگفتی میگفتن خیلی ضایع است ولی الان مد شده 

من خواهرم ۶ماهی میشه زایمان کرده اسم دخترش گذاشته نیل آی

این یکی خواهرم هم آبان زایمان میکنه میگفت میخواد بزاره آلتین آی

😑😑منم که موندم یه اسم واقعا تکو خاص دوس دارم باشه

“حس خوب یعنی منو تو دخترمون تو مزرعه شمال روستا”دختر یکی یدونمونشایلی    اینستامebadi_shaili
2738
صدف جان سلوا selva درسته نه salva که گفتی ادمو یاد حلوا میندازه

اتفاقا همون سلوا بر وزن حلوا درسته

یه کلمه عربی که با یا نوشته میشه (سلوی)

توی قرآن ، داستان قوم حضرت موسی علیه السلام این کلمه به کار رفته ( و انزلنا علیکم المن والسلوی)

منم یه مادرم .  پسرمو دوسش دارم . ولی عزیزمو . به دست بی بی میسپارم . بی بی قبول کنه . بشه مدافع حرم... یه روزی به منم میگن مادر شهید ان شاالله...مادر که باشی ، آرمانت که شهادت باشد ، همت و چمران میپرورانی ... پای خاندان علی که در میان باشد ، خودم بند پوتین هایت را محکم میبندم میوه دلم ...   (واسه اونایی که میگن چرا آرزوی مرگ بچه تو میکنی میگم که شهادت و مرگ باهم فرق دارن . قبل ازاینکه قضاوت کنین ، درباره اجر شهید و فرقش با موت ، تحقیق کنین و بعد کنایه بزنین.)
مرسی ازتون کلی اسم جدید دیدم اینجا

دنبال اسم جدید نباشین

دنبال اسمی باشین با پیشینه خوب و معنای زیبا

مثلا میگن توشکا به معنای آهوی ایرانی خیلی شیکه، خب گاندو هم یعنی تمساح پوزه کوتاه ایرانی ، یه حیوون باابهت ، بذاریم رو بچه هامون؟؟؟

اسم جک و جونور روی بچه هامون نذاریم ، ما انسانیم و حامل روح الهی

خاص بودن هرچیز به معنای خوب بودنش نیست . اتفاقا وقتی چیزی خوب باشه زیاد میشه و خاص نمیمونه

محیا ، آلا ، حلما ، حسنا اسامی کوتاه ، خوش تلفظ و خوش معنا ، هر چند که زیاد هم باشن . چه اشکالی داره؟

اما تا حالا این همه تاپیک اسم ، اسم دختر خودمو ندیدم کسی بگه . اسم دختر من عفیفه بانوست.به معنای بانوی پاکدامن 💝

منم یه مادرم .  پسرمو دوسش دارم . ولی عزیزمو . به دست بی بی میسپارم . بی بی قبول کنه . بشه مدافع حرم... یه روزی به منم میگن مادر شهید ان شاالله...مادر که باشی ، آرمانت که شهادت باشد ، همت و چمران میپرورانی ... پای خاندان علی که در میان باشد ، خودم بند پوتین هایت را محکم میبندم میوه دلم ...   (واسه اونایی که میگن چرا آرزوی مرگ بچه تو میکنی میگم که شهادت و مرگ باهم فرق دارن . قبل ازاینکه قضاوت کنین ، درباره اجر شهید و فرقش با موت ، تحقیق کنین و بعد کنایه بزنین.)
من خواهرم ۶ماهی میشه زایمان کرده اسم دخترش گذاشته نیل آی این یکی خواهرم هم آبان زایمان میکنه میگفت ...

ترکین؟

نیلویا هم اسم ترکیه . من خوشم میاد از تلفظش

ترکین؟ نیلویا هم اسم ترکیه . من خوشم میاد از تلفظش

ترکیم ولی چون اسم خودم شکیباس اسم شوهرم شاهین میخوام اسم با حرف ش شروع بشه 

“حس خوب یعنی منو تو دخترمون تو مزرعه شمال روستا”دختر یکی یدونمونشایلی    اینستامebadi_shaili
شوخی میکنی التین؟  وای فرض کن مخفف میکنن میشه التی😱🤣

منحرفی بهش فکر کنی خب اونجوری بنظر میاد دیگه عزیزم یکم طرز فکرتو عوض کن خب بقیه چیکار کنن 😐😂البته چندتا اسم دیگه هم درکنار این انتخاب کرده بود من یادم نمیاد چون چندماه پیش راجبش حرف میزدیم 

ترکیم ولی چون اسم خودم شکیباس اسم شوهرم شاهین میخوام اسم با حرف ش شروع بشه 

شیما

شاه بانو

شکیلا

اینها رو دیدم که میذارن

ولی خیلی دنبال این نباشین حتما با حرف خاصی شروع بشه . دنبال اسم زیبا باشین

2706