2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
یوتاب
اسم خواهر آریوبزرن بوده که بسیار زیبا و فرمانده بوده

روزی که گذشت هیچ از او یاد مکن ...........فردا که نیامدست فریاد مکن .........
برنامده و گذشته بنیاد منه .............حالی خوش باش و عمر بر باد مکن
سلوا ادم یاد حلوا می افته و شاید مسخره کنن

شالی هم خیلی جالب نیست!!! من نم یدونم مردم از چیه نیروانا خوششون میاد ادم یاد نیروگاه برق م یافته یا یاد یه ادم پر توان و نیرومند!!!! اصلا برازنده دختر نیست

اسمی که اصلا تکراری نباشه باید از خودت در بیاری یه یه ترکیب جدید ایجاد کنی اینجا همه اسمها هر روز داره گفته میشه

خدای مهربون ممنونم که زیباترین گل بهشتی رو به من هدیه کردی و من مادر شدم
CafeMom Tickers
سدنا :خانه خدا
سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
2738
صدف عزیز نباید در مورد اسمها اینجوری بگی امکان داره کسی اسم دخترش همینی باشه که شما داری ازش مینویسی و ناراحت بشه

نیروانا به نظرم خیلی زیباست ...مگه بده که زن نیرومند باشه !!
سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
ایسان یعنی مثل ماه . یک اسم ترکی بسیار زیباست در ضمن اسم دختر خودمم هست . من هم مثل شما از اسمای تکراری خسته شده بودم
هرگز این چهار چیز را در زندگیت نشکن ...
اعتماد .. قول .. رابطه و قلب ..
زیرا اینها وقتی میشکنند صدا ندارند ..
اما درد بسیاری دارند ...
ببخشید من واقعا نمی خواستم کسی رو ناراحت کنم اما نظر شخصی خودم رو گفتم د رعین حال به سلیقه شما احترام م یذارم

برای من قابل درک نیست زیبایی این اسم ؟ حالا شاید م من سلیقه ام بد باشه !!
خدای مهربون ممنونم که زیباترین گل بهشتی رو به من هدیه کردی و من مادر شدم
CafeMom Tickers
2706