2737
2739
عنوان

نمدونم ماکم توقع بودیم یاعروسای الان پرتوقع

| مشاهده متن کامل بحث + 2110 بازدید | 110 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم تو عقد میرفتم مادر شوهرم پوره سیب زمینی درست میکرد روغن ک هیچی نداشت فلفل زورش میومد بزنه ک لاعقل ترش نکنیم زردچوبم هیچ سیب زمینی سفید فقد کوبیده شده میاورد

یا وقتیم ک میخاست تحویل بگیر و ی غذای بذنجی میپخت ک خورشت اب زیپو برنج خمیر نگام میکرد ببینه چقدر میخورم🥴

خدایا خودت بساز 🌱تو بسازی قشنگتره🌱
اسی هم تو راهو اشتباه رفتی هم اون کاربری که گلایه کرد چرافقط کشکو بادمجون و شنیسل برام درست کردن و ب ...

من راهواشتباه نرفتم طرف مقابلم شعورومعرفت نداشت نمتونی دیگران روبه زوروادارکنی بهت احترام بزارن 

2731

شما بسیار صبور و مودبی 🌷

💚تاپیک صلوات به نیت سلامتی امام زمان شنیدم امام رضا مریضارو شفا میده💚شنیدم پنجره فولاد رضا برات کربلا میده💚 شنیدم که ضامن آهو شدی امام رضا💚میشه ضامن منم بشی پیش خدا💚 شنیدم هرکی بره زیارت امام رضابرادیدنش میاد سه جا غریب الغربا💚برا بار اولی سر پل صراط میاد💚دومی وقتیه که نامه ی تو برات میاد💚بار سوم که میخاد آقا به دادت برسه💚وقتی که ملک میاد تا به حسابت برسه💚من قیزیمادونیایام😍قیزیم منه دونیا دی😍الله بیزی آییرما😍بو قیز منه سودا دی😍من تورک قیزام آسانا😍منیم آنام زهرا دی😍عشقی منه اورگددی😍قلبیم اونا شیدا دی😍♥ آبجی سادات خودمی💚khoday_mer3p 💚با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.brave 
2738

ما دیدن تاپیک های بقیه پی می‌بریم چ مادرشوهر خوبی دارم حتی اگر غذای مونده اع ظهر هم داشته باشه وقتی میرم شده واسه من تنها غذای مورد علاقه درست میکنه هر چند روز ک اونجا بمونم اصن غذای بدون گوشت و مرغ درست نمیکنه اگرم ک ظهرش درست نکنه حتمن شب گوشت هست 😅😅😅😅

ما دیدن تاپیک های بقیه پی می‌بریم چ مادرشوهر خوبی دارم حتی اگر غذای مونده اع ظهر هم داشته باشه وقتی ...

اره اینجورمادرشوهراروبایدروسرتون بزاریدماکه نه احترامی دیدیم نه قدرشناسی همیشه خداطلبکاروزبونشون درازبوداعتراضم میکردی شرفتوبه بادمیدادابروبرات نمیزاش

چرامنم ازخدام بودولی طرفم داغون بوداگه اعتراض میکردم شرفموبه بادمیداد

این نسل خوبیشون اینه که راحت شرف طرف رو به باد میدن و از چیزی نمیترسن

چو بشنوی سخن اهل دل مگو که خطاست، سخن شناس نه ای جان من، خطا اینجاست. در اندرون من خسته دل ندانم کیست، که من خموشم و او در فغان و در غوغاست
این جیزی ک تو گفتی اسمش قناعت نیست ، خماقته ، اینکه هیچکس بهت  احترام نزاره و هیچی حسابت نکنه ، ...

خب با همچین مادرشوهری میشه چ کرد؟ بگی میشه یکمم برای من ارزش قائل بشی فلانی؟

رود ذره ای گر ز خاکت به باد، به خون من آن ذره آغشته باد❤️ایرانم❤️خرم آن روز کزین منزل ویران بروم ، راحت جان طلبم وز پی جانان بروم🥲تاریخ انقضای تمام غم های عالم لحظه ی ظهور توست ، یامهدی!   
اره اینجورمادرشوهراروبایدروسرتون بزاریدماکه نه احترامی دیدیم نه قدرشناسی همیشه خداطلبکاروزبونشون درا ...

البته اینکه دختر داداششم بی تاثیر نیست ولی همیشه طرف کنه حتی اگر حق با نامزدم باشه

خب با همچین مادرشوهری میشه چ کرد؟ بگی میشه یکمم برای من ارزش قائل بشی فلانی؟

اتفاقابخدامن اعتراض نمیکردم بیشترمیسوخت بیشترحرص میخوردچون کاراش عمدی بودواسه چزوندن من ولی من بیشترمیسوزندمش اون میخواس صدای من دربیادتاابروموببره بگه براشکمش میادخونه من ولی من همیشه خداخونه پدرم یاغذامیخوردم یااون شبونهایت گرسنه میخوابیدم 

2706
2741
2687
داغ ترین های تاپیک های امروز