2733
2734
عنوان

نمدونم ماکم توقع بودیم یاعروسای الان پرتوقع

| مشاهده متن کامل بحث + 2117 بازدید | 110 پست
عروس های الان خوب نیستن البته به کسی بر نخوره ولی تا ماشین وخونه وهمه چی نداشته باشه پسر اصلا قبولش ...

به ما یه دختری معرفی کردن واسه داداشم  قبل از آشنایی به معرف گفته بود یه خونه سند بنامم کنن و یه سرویس طلا باید بخرن ما هم نرفتیم .

عزیزم نیاز به دعوا نبود، می‌رفتی فوری تو‌حیاط ی انگشت مینداختی میگفتی وای مادرجون، من معده ام خیلی ح ...

دقیقا 

من مادر همسرم یک بار خورشت مونده گذاشت جلومون و من برنج خالی با ترشی خوردم و یک هفته درگیر بیمارستان برای درد معده بودم که البته بخشیش اغراق بود 

دیگه بعدش غذای مونده هیچی جلوم نزاشت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منکه ناتوان هم نیست.ولی اصلا شش ماه یبار بزور دعوت میکنه.ولی/من هروقت رفتم خیلی/کمکش کردم طرف شستن و ...

کار خوبی میکنید عزیزم مهم آرامش جسم و روان شماست  

محبت و احترام همیشه باید دو طرفه باشه 

شاید هم نظر نباشیم ، ولی هم وطنیم، هم جنسیم، و شاید همدرد پس همدیگر رو با احترام بدرقه کنیم.                                         
2731
خیلی خوب کاری کردی این بهترین کاربرااین ادماچون عذاب میکشن نمتونن اذیتت کنن فقط دورباش

برام عجیب بود ، انتظار داشت وقتی می گه دیگه حق نداری بیایی خونمون ، برم التماسش بکنم! 😒😒😒 شوهرمم دو بار بدون من رفت بعد دید انگار تو یه موقعیتی گیر افتاده که هیچ کاری نمی تونه بکنه، انگار بیشتر خودش سبک می شد! دیگه اونم نرفت!  علی موند و حوضش! 

کنار میای، کنار میایی، کنار میایی، بعد یه روز می بینی دیگه نمی تونی کنار بیایی، از همون کنار می زاری می ری!
خواهر من بیچاره دهه شصتیه ، شوهرش یبار گفته بیا خونه مادرم واسش ماکارانی درست کن ، خاهرم نرفت یه قشق ...

😔 آره واقعا

غذا مونو خودمون درست میکردیم کارای عقب افتاده هم اگه داشت ما عروسا انجام میدادیم

فقط حیدر امیرالمومنین است 💚برا عاقبت بخیری خودت یه صلوات بفرس 🌸تو تاپیکای ختم وچله تگ م کنین 🌺