2752
2734
عنوان

نمی‌دونم چرا دخترمو دوست ندارم

| مشاهده متن کامل بحث + 1187 بازدید | 62 پست

عزیزم نمیخوام نگرانت کنم اما با این چیزایی ک گفتی شاید خدای نکرده  درصد کمی اوتیسم داره..فامیلای خودتون یا همسر کسی این مشکل داشته؟ممکنه ارثی باش حتما حتما بدون اینکه حرف بندازی دهن مردم ببرش دکتر تا اگه خدای نکرده مشکلی هست به موقع برطرف بشه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فقط اولشو خوندم بعضی ها مادر نیستن 🐍 هستن مارر

دعا کنید شاید بزرگترین خواسته شما کوچیکترین معجزه خدا باشه .انسانیت به دین و مذهب خاصی نیست همین که دلی را نرنجانی انسانی .اینجا آدما مجازین ولی قلباشون واقعی پس مبادا 💔سکوت در مقابل ظالم شریک شدن در ظلم اوست .اگ کسی بهم بی دلیل بی احترامی کنه چه مجازی چه حقیقی جوابشو میدم .البته آدمای حقیقی زندگیم خداروشکر خوبن.کسی از مجردی نمرده ولی متاهلی که انتخابش درست نبوده روزی هزار بار میمیره و زنده میشه .متاهلی که تنهاست خیلی بیشتر از مجردی که تنهاست عذاب میکشه پس برا ازدواج سعی کنید همسفر خوبی انتخاب کنید  
2731
ممکنه بیش فعالی باشه یا اوتیسم یا... چراااا انقدر خودت خنگ و بی توجهی به بچت! یعنی تو این هفت سال یه ...

واقعا امکان بیماری براش خیلی زیاده خیلی زیاد

من یک عدد خسته خوابالو و شدیدا خوش ذوق هستم که به ظاهر بقیه یه آدم جدی،مودی و غرغروعم‌. کودک درونم به شدت فعاله و خیلی با بچه ها بازی میکنم. عاشق غذاهای گوشتی ام🗿🗿🗿 و خلاصه تو دل برو دیگه. و من شر حاسد اذا حسد🧿🤣

خب تو میزنیش 

عادت میکنه 

بقیه بزنن چه فرقی به حال تو میخوره؟

موهایمان در جوانی سفید شد گفتند "ارثی" است راست میگفتند! ما"وارثان اضطراب تاریخ بودیم" ( با افرادی که شخصیت پایین دارند همکلام نمیشم)

دقیقا دختر منو توصیف کردی

بگو که نیستی فقط خدای جانمازها❤بگو که چاره سازی و خدای چاره سازها❤بگو که نیستی فقط خدای در سجودها❤تو در قیام سروها،تو در خروش رودها❤تو در هوای باغ ها،میان شاه توت ها❤تو بر لب قنات ها،تو در دل قنوت ها❤خدای من،چه بی خبر قدم زدم کنار تو❤رفیق من،چه دیر آمدم سر قرار تو❤قرار من،قرار لحظه های بی قرار من❤خدای من،یگانه ی همیشه در کنار من❤❤
ممکنه بیش فعالی باشه یا اوتیسم یا... چراااا انقدر خودت خنگ و بی توجهی به بچت! یعنی تو این هفت سال یه ...

دقیقا علائم اوتیسمه

همیشه سعی کن یه دلیل برای خوشحال بودن پیدا کنی حتی اگر کوچیک یا کم اهمیت باشه ، همین که باعث شده برای چند لحظه خوشحال باشی کافیه.
عزیزم بچه ت میتونه طیف خفیف اوتیسم باشه دکترای سایت نخوریدم طیف اوتیسم نه خودش😐🔪

دقیقا یا طیفی از اوتیسم هست یا عدم تمرکز داره

که با این نا اگاهی مادر روز به روز بدترم میشه...

عزیزم حتما ببرش روانپزشک...شک نکن مشکلی هست این وسط

همون آني سابقم كه از ٨٩ عضو بودم...

دنبال ماشین میدوید اما باز کلمه جوجه رو تکرار می‌کرد .گفتم میندازمت جلو سگا

به تمام اعتقاداتم قسم قلبم درد گرفت 

تو اختلال داری 

نمیدونم شاید افسردگی بعد از زایمان گرفتی 

فقط همین الان یه نوبت انلاین روانشناسی یا حتی روانپزشکی بگیری 

فقط این رفتارت بسیااااااار بی رحمانه است 

من در مقابل بچه ها بسیار ضعیفم ،اینکه این حرفو بهش زدی ازش چه توقعی داری 

تو قطعا یه مشکلی داری تا بچه رو سکته ندادی برو خودتو درمان کن 

همه بعد از زایمان دچار نوسانات خلقی میشن 

سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
دنبال ماشین میدوید اما باز کلمه جوجه رو تکرار می‌کرد .گفتم میندازمت جلو سگا به تمام اعتقاداتم ...

من کاملا کاملا با حرفتون موافقم

شاید بالاتر از ۱۰ تا بچه دیدم از اطرافیان

ولی این بچه حتما باید درمان بشه 

حتی ۱ درصا امکان بیماری هست واقعا

من یک عدد خسته خوابالو و شدیدا خوش ذوق هستم که به ظاهر بقیه یه آدم جدی،مودی و غرغروعم‌. کودک درونم به شدت فعاله و خیلی با بچه ها بازی میکنم. عاشق غذاهای گوشتی ام🗿🗿🗿 و خلاصه تو دل برو دیگه. و من شر حاسد اذا حسد🧿🤣

بچه دچار اضطراب شده کاملا از رفتارش مشخصه 

حالا بچه رو هم ببر روانشناس خوب ببینه 

تو رو خدا تو مادری باید براش قدمی برداری 

سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱