2733
2734
عنوان

نمی‌دونم چرا دخترمو دوست ندارم

1182 بازدید | 62 پست

من دو تا بچه دارم یکی ۱ساله و یکی ۷ساله..اصلا دست خودم نیست به قرآن ولی نمی‌دونم چرا خیلی وقته مهرش به دلم نیست و علاقه ای بهش ندارم ..و دست بی همه چیزم خیلی براش هرز شده خیلی راحت میزنمش ..آخه اخلاقاشو اصلا دوست ندارم ..خیلی لمس و شل و وله می‌دونم راجب بچم نباید اینجوری بگم اما ...بچه بدغذا و بد خوراکیه ها.خیلی لمس هست .کتک خور خاص و عامه بعد اصلا اهل صحبت و خوش زبانی نیست ..مثلا دیروز پسر عموش رفتن تو اتاق پسرعموهه گرفته زدش ..که دخترم وقتی وارد آشپزخانه شد دیدم دهانش خونه و گردنش قرمز هزار بار پرسیدم چرا اینطوری شدی به کجا خوردی یا چه اتفاقی افتاده فقط مثل لمس ها نگام کرد عین ماق ها..که منم یه پس زدمش تا یه کلمه از دهانش درآمد دانا زدش کفرمو یعنی میاره بالا جونم به لبم میرسه تا به جوابم برسم..من خیلی مادر آرامی هستم همه بهم میگن با حوصله و علاقه به بچه ها رو در من میبینن ..ولی دخترم کفر منو بالا میاره .. بعد آخ آخ مبادا چیزی بخواد پدرتون درمیاره اصلا با زبان خوش و اینا سرش نمیشه بخواد یعنی میخواد یعنی اگر بگیری از طناب آویزونش کنی ها نظرش برنمی‌گرده و مدام میگه می‌خوام مثلا هفته گذشته گیر داد به جوجه ..من اولش گفتم مامان جان برات میگیرم یه چند وقت دیگه و خیلی صحبت کردم ..آخرش یه جوری رو اعصابم رفت که از ماشین انداختمش پایین دنبال ماشین میدوید اما باز کلمه جوجه رو تکرار می‌کرد .گفتم میندازمت جلو سگا اگر بگی اما باز تکرار می‌کرد..با گفتن درست با تنبیه درست نشد خیلی رو مخه دیوانم کرده..از لحاظ درسی بسیار باهوش هست اما فوق‌العاده بی توجه ..مثلا اصلا روی نوشته و درسش تمرکز ندارد .می‌تونه اول باشه می‌تونه برتر باشه اما خودشو درگیر نمیکنه .مغزشو بکار نمیگیره .سوال ریاضی بزاری جلوش بدون فکر کردن جواب غلط می‌نویسه جلوی مساوی ..اما اگر فکر کنه می‌تونه درست پاسخ بده ..جلو معلمش خنگ جلوه داده شده معلم میگه این مشکل داره اما باور کنید این مشکل نداره منتهی اصلا اهل بکار انداختن مغزش نیست وگرنه نابغه هست اینکه خودشو جلو معلمش درست معرفی نمیکنه کفرم میگیره . اما وقتی میاد خونه کمی اجبار و تهدید کنم مثل گل جواب میده ها ..این چرا اینجوریه؟؟چکار کنم با این بچه ..ضعیف و لاغر و بد غذا هم هست .هیچی درست نمیخوره .اصلا بلد نیست لقمه بگیره یا خودش به موقع غذا رو بخوره یا درست بخوره مثلا دهانش که خالی میشه تا بهش نگی بخور .قاشقتو پر کن ..انگار نه انگار عین خنگولا نگاهت می‌کنه .هر کی بزنش وای میسته کتک میخوره نه دفاع می‌کنه نه به من میگه ..بهش میگم طرف میزنه بزن توهم وانستا راقه نگاه کن اگرم از پسش برنمیای به من بگو .. اصلا هم به حرفام گوش نمی‌ده میگم نکن هیچوقت نمیگه باشه باز ادامه میده ..بهش میگم این حرفو نزن یا .اما می‌ره میگه..آخ یبار گفت مامان کیک می‌خوام گفتم چشم برات میگیرم..اما انگار نمیشنوه باز تکرار می‌کنه من کیک می‌خوام .همین الان می‌خوام ..میگم باشه ۲ساعت دیگه میریم .مغازه الان بستهه اما باز میگه کیک ..یعنی یبار اونقدر تکرار کرد خدا شاهده از صبح ساعت ۹تا ۴بعد ظهر گریه های طولانی پی در پی و تکرار کلمه کیک .که زدم تو گوشش دیگه طاقت تموم شد همه اطرافیانم درکم کردن و بهم حق دادن متوجه تمام شدن پیمانه صبر من شدند ..چون اونها هم به تنگ آمده بودند ..زدمش اما باز تکرار کلمه کیک بودها ..تا ساعت ۵که رفتم گرفتم ولمون کرد ..خیلی تو مخه

بابا این بی عقلی بازیا چیه میکنی بچه رو ببر دکتر خب 😐😐😐

وایسا!✋داری رد میشی یه نگاه به امضام کن. نگاه کردی؟ جون من؟ چه بچه خوب و حرف گوش کنی هستی! 😘 حالا که انقدر خوبی یه صلوات بفرست. فرستادی؟ بابا تو دیگه کی هستی خیلی دمت گرمه. 🤩 حالا میشه یه سلامم به امام زمانمون (عج) کنی و لبخند بزنی؟ 🙂 مطمئنم خیلی خوشحال میشه یادش کنی. ☺️ دیگه خیلی مشتی شدی بام رفیق شدی یه کار دیگه هم بکن. 🙃 لطفا سعی کن برای خوشحالی امام زمان (عج) یه قدم هرچند کوچیک تو زندگیت برداری. 🫂 سخته ولی تو برای منه غریبه اینهمه ارزش قائل شدی متنم رو خوندی، بد نمیشه یکم بری دنبالش ببینی خدا تو قرآن چی گفته ائمه چی گفتن شاید بتونی به حرفشون عمل کنی 🌱 اونا جز خوبی چیزی برای ما نمیخوان 🫶 اگرم حال نداری بری بخونی عیب نداره، چندتا کاری که میدونی عمل کن. 😉 از هر ده باری که خواستی گناهی کنی یه بارشو انجام نده، از جایی رد میشی آشغال زمین نریز، تو خیابون لبخند بزن، یه گناهو برای سه روز یا یه هفته انجام نده مثلا دروغ نگو، شب جمعه ها یه خط قرآن بخون، چمن رو لگد نکن، از همین کارای کوچیک که از پس هرکسی برمیاد :) با نیت هدیه ثوابش به امام زمان (عج) 🌱 | این کاربر در زمینه افسردگی اطلاعات زیادی دارد |
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

زمانیکه کیفشو میکردی باید به این ادا اصولا بچه هم فکرمیکردی 

بچه با اختیار شما اومده به این دنیا و وقتیم به دنیا میاد عین یه آینه صافه و بی لکه بستگی به تربیتتون داره اینکه بدنیست لقمه بگیره باید یادش بدی 

یا وقتی اینقدر میزنیش و کتک خور بارش میاری اعتماد بنفسی براش نمیمونه 

هرچه گشتیم در این شهر نبود اهلِ دلی که بداند غم تنهایی و دلتنگی مارا

ممکنه بیش فعالی باشه یا اوتیسم یا... چراااا انقدر خودت خنگ و بی توجهی به بچت! یعنی تو این هفت سال یه بار دکتر نبردیش!!!!! 

وایسا!✋داری رد میشی یه نگاه به امضام کن. نگاه کردی؟ جون من؟ چه بچه خوب و حرف گوش کنی هستی! 😘 حالا که انقدر خوبی یه صلوات بفرست. فرستادی؟ بابا تو دیگه کی هستی خیلی دمت گرمه. 🤩 حالا میشه یه سلامم به امام زمانمون (عج) کنی و لبخند بزنی؟ 🙂 مطمئنم خیلی خوشحال میشه یادش کنی. ☺️ دیگه خیلی مشتی شدی بام رفیق شدی یه کار دیگه هم بکن. 🙃 لطفا سعی کن برای خوشحالی امام زمان (عج) یه قدم هرچند کوچیک تو زندگیت برداری. 🫂 سخته ولی تو برای منه غریبه اینهمه ارزش قائل شدی متنم رو خوندی، بد نمیشه یکم بری دنبالش ببینی خدا تو قرآن چی گفته ائمه چی گفتن شاید بتونی به حرفشون عمل کنی 🌱 اونا جز خوبی چیزی برای ما نمیخوان 🫶 اگرم حال نداری بری بخونی عیب نداره، چندتا کاری که میدونی عمل کن. 😉 از هر ده باری که خواستی گناهی کنی یه بارشو انجام نده، از جایی رد میشی آشغال زمین نریز، تو خیابون لبخند بزن، یه گناهو برای سه روز یا یه هفته انجام نده مثلا دروغ نگو، شب جمعه ها یه خط قرآن بخون، چمن رو لگد نکن، از همین کارای کوچیک که از پس هرکسی برمیاد :) با نیت هدیه ثوابش به امام زمان (عج) 🌱 | این کاربر در زمینه افسردگی اطلاعات زیادی دارد |

خودت فک میکنی مامان ارومی هستی اما اینطوری نیستی عزیزم ببر دکتر و مشاوره دخترتو انشالله بهتر میشه تمرکزش دیگه نزنش اون که از بقیه میخوره از خودیم بخوره دیونه میشه بچه 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40

عزیزم اول اینکه چون خودت زدیش برای همین دیگه کتک خور شده و دست همه روش بلند میشه

دوما وقتی میگه فلان چیزو می‌خوام هندزفری بزن و کتاب بخون به هر حال خودتو درگیر کار دیگه ای کن و محل نکن بهش و حواسشو پرت کن

مثلا وقتی کیک میخواد بگو بیا باهم کیک درست کنیم و واقعا این کارو بکنین حسابی هم لذت میبرین

یه فضای رفاقتی باهاش درست کن و باهم دوست باشین و تو درس با کمک بازی باهاش تمرین کن برای نمره خوب پیش معلم هم با وعده جایزه و چاخان اینجوری که اگر جواب سوالای معلمو بدی یه قهرمانی میتونی حلش کنی

با کتک زدن فقط شرایط و بدتر می‌کنی 

بهت نمیگه زدنش چون خودتم بعدش میزنیش 

در نهایت حتمااا برای حل مشکل به یه مشاور خبره مراجعه کن 🌹

از همان دست که دادی به تو بر خواهد گشت      جگر خون شده ام خون جگرت خواهد کرد 💔🥀

خدا خیرت بده طفل معصوم رو چیکار کردی ببین. بچه وقتی کتک بخوره مقاوم میشه در برابر تنبیه و اصلا عین خیالش نیست. هر چی بگی گوش نمیده میگه نهایتش یه چک بخورم . یا تنبیه بشم. یکم تشویقش کن.تو ذوقش نزن.تو جمع تخریبش نکن. زدی توجمع بچه رو برا خودتم قضاوت میکنی همه به من حق میدن انقد گریه کرد زدمش. نه جانم اول خودت برو مشاوره و بعد بچه رو ببر. اون فقط ۷سالشه هفت سال با خودت اینو تکرار کن.مهر بچه به دلم نیست چیه. خدا خیرت بده طرف سی ساله بچه مشکل دار ترو خشک میکنه. غذا دهنش میذاره. تو بچه سالمو میخای ناسالم کنی. خیلی اعصابم خراب شد. لحن تند نوشتم.هرچه سریع تر به مشاوره مراجعه کن . حل میشه ایشاا....