2752
2739
عنوان

سلام خانما. کسی دکتر انکولوژی رفته تا حالا ؟ چه ازمایشایی مینویسه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 195 بازدید | 50 پست
یعنی تو سونوتون بد در اومده غدد لنفاوی ؟ کدوم غده لنفاویتونه؟ زیر چونه هم درد داریذ ؟

گردنم سمت چپ زیر گوش و انتهای گردنم سمت تیروئید غده دارم تل ندارم

ای کاش در دیزی ما باز نمی ماند یا کاش که در گربه کمی شرم و حیا بود ...
گردنم سمت چپ زیر گوش و انتهای گردنم سمت تیروئید غده دارم تل ندارم

عه نلگرام نداربد ؟ پس چی دارید ؟

غدد لنفاوی زیر بغلتون چی اون چیه؟

گر نگهدار من آنست که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد🌾 خدایا ممنون ازت که ی بلوبری تو دلم گذاشتی.خدایا شکرت❤️🥹
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

گفتدآبسه نداره باعث ورم لنف بشه

شما دردم دارید؟

چندتا لنف متورم دارید و اندازه هاشون چقدره؟

برا من یهو باد میکنه یهو درد میگیره🥲

هیچ چیزی مثل سلامتی نیستلطفا هرکی پروفایل منو میبینه برای سلامتی همه بیمارا و در آخر من یه صلوات بفرسته🙏🙏💞💞
شما دردم دارید؟ چندتا لنف متورم دارید و اندازه هاشون چقدره؟ برا من یهو باد میکنه یهو درد میگیره🥲

اره تمام پایین فک بالای فک زیر چونه همه درد میکنه. سه تا داشتم تو سونو شش ماه پیش گفتن کوچیکه. زیر بغلم هم دارم اون بزرکه. 

دکتر نرفتین ببنینی علت چیه؟

گر نگهدار من آنست که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد🌾 خدایا ممنون ازت که ی بلوبری تو دلم گذاشتی.خدایا شکرت❤️🥹
2731
اره تمام پایین فک بالای فک زیر چونه همه درد میکنه. سه تا داشتم تو سونو شش ماه پیش گفتن کوچیکه. زیر ب ...

پارسال که یهو بوجود اومد همش دکتر بودم ازمایش سونو 

اخرشم دلیلش مشخص نشد ولی هنوز درد دارم و اندازش متغیر بوده یعنی کوچک بزرگ میشه و تعداد متعدده 

برا من فقط تو گردنمه

ازمایشامم خوب بوده سونو هم هر دفعه ری اکتیو ولی نمیدونم چرا دردم از بین نمیره

هیچ چیزی مثل سلامتی نیستلطفا هرکی پروفایل منو میبینه برای سلامتی همه بیمارا و در آخر من یه صلوات بفرسته🙏🙏💞💞
پارسال که یهو بوجود اومد همش دکتر بودم ازمایش سونو  اخرشم دلیلش مشخص نشد ولی هنوز درد دارم و ا ...

چه ازمایشهایی دادین میشه بگید ایتمهاشو؟

پارسال که یهو بوجود اومد همش دکتر بودم ازمایش سونو  اخرشم دلیلش مشخص نشد ولی هنوز درد دارم و ا ...

دندون خراب چی دارید؟

عه نلگرام نداربد ؟ پس چی دارید ؟ غدد لنفاوی زیر بغلتون چی اون چیه؟

تلگرام حقیقت چند وقته نرفتم فیل #تر خوب ندارم فعلا ایتا دارم غده زیر بغلم لنفه با نمای مشکوک گفتن اونم نیاز به بررسی داره ولی تو نمونه برداری بزرگترین لنف رو انتخاب میکنن که اونم روی گردنمه 

2740
تلگرام حقیقت چند وقته نرفتم فیل # تر خوب ندارم فعلا ایتا دارم غده زیر بغلم لنفه با نمای مشکوک گفتن ...

عه. درد هم داره لنفه زیر بغلتون؟

تلگرام حقیقت چند وقته نرفتم فیل # تر خوب ندارم فعلا ایتا دارم غده زیر بغلم لنفه با نمای مشکوک گفتن ...

تهران هستید ؟ 

چرا بعده زایمان ادم اینحوری میشه اخه

لنفام گاهی درد دارن مخصوصا تو سرماخوردگی گاهی میخارند گاهی هم بی درد 

من همش لنف زیر بغلم درد داره. فک و چونم سمت گوشم همش میخاره.

بچتون چند ماهشه؟ 

دختر من ۸ماهشه

تهران هستید ؟  چرا بعده زایمان ادم اینحوری میشه اخه

نه قمم البته شمالیم ولی اومدیم اینجا 

من بعد زایمان خواب و استراحت کافی نداشتم  خیلی استرس برام بوجود اومد غصه م امسال بیشتر از سال‌های قبل بود همینجا خوندم از استرس هم ممکنه باشه 

دارم شیر میدم انگار جونم میره خلاصه خیلی ضعیف شدم 

من همش لنف زیر بغلم درد داره. فک و چونم سمت گوشم همش میخاره. بچتون چند ماهشه؟  دختر من ۸ماهشه

من موقع پریود درد داره زیر بغلم یا تخمک گذاری ...دخترم دیروز ۹ ماهش تموم شد 🥲

نه قمم البته شمالیم ولی اومدیم اینجا  من بعد زایمان خواب و استراحت کافی نداشتم  خیلی استر ...

وای منم خیلی استرس و فشار روم بود تو این ۸ماه‌ . دست تنها بودم. هیچکیو تهران ندارم. شما شمال یعنی مازندارنید؟