2737
2739
عنوان

برای پس انداز طلا خوبه بنظرتون؟

179 بازدید | 17 پست

خانوما الان هیچ پولی ندارم ولی میخوام شروع کنم پس انداز کنم پولامو.. بنظرتون طلا بخرم خوبه؟ 

اگه تو حسابم بمونه خرج میشه

فعلا پولم تو کیف پوله ارزه

بیشتر بشه میخوام طلا بخرم

انسانیت تنها دینیه که پیروان چندانی نداره..

من برای سرمایه گذاری یه مدتی سکه خریدم که راضی نبودم، ولی خرید طلای بدون اجرت رو از دوستی یاد گرفتم، و فکر کنم بتونه توی این زمینه کمکتون کنه✨🤍

از اسنپ پی هم می تونید ب صورت قسطی طلا بخرید، خریدن طلا باعث میشه که ارزش پولتون با تورم هماهنگ بشه

با ارزوی بهترین ها😍✨️

خلوت گزیده را به تماشا چه حاجت است...🐋💙

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من برای سرمایه گذاری یه مدتی سکه خریدم که راضی نبودم، ولی خرید طلای بدون اجرت رو از دوستی یاد گرفتم، ...

مرسی ازتون😍😍خیلی ممنونم همچنین💖🌹

2740

طلا برای پس انداز عالیههههه

دوستم چند سال پیش از ماهی نیم گرم ، یه گرم شروع کرد به خرید طلا و کم کم شد روتین هرماهش و هرماه بیشترش می‌کرد. الان حدودا ۲۰۰ گرمی طلا داره.

اینکه دوست من با وجود خانه دار بودنش و درآمد صفر این مقدار طلا رو خریده به نظرم خیلیییی هنر کرده در ضمن همسرش هم از پس اندازش خبر نداره. هر ماه از پول آرایشگاه و خرید لباس و خرید خونه و...یه مقدار برمیداشت واسه خرید طلا. اینم بگم آدمی که مرتب به خودش میرسه و زندگی سخت نمیگیره و از خودش نگذشته و فقط و فقط خرج های الکی رو حذف کرده

طلا برای پس انداز عالیههههه دوستم چند سال پیش از ماهی نیم گرم ، یه گرم شروع کرد به خرید طلا و کم کم ...

واقعا کار خوبی کرده عقلش کار میکرده آفرین بهش.. منم همینکارو میخوام بکنم.. خرجای اضافی رو بزارم تو کیف پول بمونه وقتی جمع شد زیاد شد هربار برم طلا بخرم

واقعا کار خوبی کرده عقلش کار میکرده آفرین بهش.. منم همینکارو میخوام بکنم.. خرجای اضافی رو بزارم تو ک ...

اگه می‌ترسی پولت خراب بشه وام خانوادگی بردار که مجبور باشی هر ماه قسط بدی بعد پول یکجا میاد دستت میری یه تیکه بر میداری

خدا به دوستم خیر بده، همه اینا رو اون به من آموزش داده منم به بقیه انتقال دادم. الان با همین روش کلی از دوستام میشناسم الان کلی طلای مخفی پس انداز دارن

2706