2737
2739
عنوان

1۳ سالم بود نامزد کردم و پشیمونم ، کمکم کنین لطفا :)))

| مشاهده متن کامل بحث + 929 بازدید | 53 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

درست رو گذاشت بخونی ؟ پسری که میاد سمت دختر بچه ۱۳ ساله ازین بدتر باید سرش بیاد  کاش همه پسرا ...

اون خودش ۲۳ سالش بوده و از نظر عقلی بچس همونطور ک مادرش براش تصمیم میگیره خانواده ها مقصرن 

🌈🌧️🐆🎤🖤🕊️
قطعا اولویت زندگیم خودمم که 5 سال از عمرم رو با این آدم حروم کردم  ولی دلم براش میسوزه  ...

خیالت راحت 

اون دلش واسه تو نمیسوزه که عمرت رو هدر داده اون بفکر منفعت خودشه 

برنامه ریزی کن برای آینده بلاکش کن و دیگه بهش فکر نکن خواهشا

✨🦋🤍I am valuable
2731
قطعا اولویت زندگیم خودمم که 5 سال از عمرم رو با این آدم حروم کردم  ولی دلم براش میسوزه  ...

دختر اگه خیانت کرده که کار تمووووومه 

اگه واقعا تورو میخواست که چشمش کسی دیگه رو نمیدید

برگرد مطمئن باش به کسی دیگه هم بری وضعیت همینه... دنبال عشق و عاشقی و اسن حرفا هم نباش، نگاه به اینس ...

😐

چرا باید برگرده به کسی که هیچ حسی بهش نداره فقط مثل یه غریبه دلش واسش میسوزه

تا الانم به اندازه کافی عمرش حروم شده به نظرم بهتره به دانشگاه و زندگیش برسه 

برای تغییر مغز ها که پوسیدن....                                     اگه با نظر کسی موافق بودم دلیل نمیشه با بقیه نظراتشم موافق باشم                                                                            در ضمن هرکس که دوست داشته باشمم ریپلای میکنم حتی اونایی که میگن اگه باهام مخالفی ریپلای نکن و حتی شما دوست عزیز 😌                                                                                                                                                                         من قابلیت اینو دارم که درحال زجر کشیدن هم بخندم :) ....
برگرد مطمئن باش به کسی دیگه هم بری وضعیت همینه... دنبال عشق و عاشقی و اسن حرفا هم نباش، نگاه به اینس ...

واسه شما رنگ باخته دلیل نمیشه واسه بقیه هم همین باشه 

من ۱۶ ساله با همسرمم . عشق نه تنها رنگ نباخته که بیشتر شده 

هنوز با صدای زنگ تلفن و اس ام اس هاش قلبم میریزه 

یه وکیل - مهندسِ فمینیستِ محیط زیستیِ آچار به دست که عاشقِ حیوانات و زندگیه     #حامی_حیوانات #وگان #childfree
2740
درست رو گذاشت بخونی ؟ پسری که میاد سمت دختر بچه ۱۳ ساله ازین بدتر باید سرش بیاد  کاش همه پسرا ...

آره دیپلم گرفتم 

با دانشگاه مخالف بودن 

منم امسال چون میخوام جدا شم (ثبت نام کردم)

🗽

واسه شما رنگ باخته دلیل نمیشه واسه بقیه هم همین باشه  من ۱۶ ساله با همسرمم . عشق نه تنها رنگ ن ...

دقیقا همینه که میگید

انتخاب ادم که درست باشه عشق ادم ابدی میشه و همیشه درکنار هم خوشحالن

اون خودش ۲۳ سالش بوده و از نظر عقلی بچس همونطور ک مادرش براش تصمیم میگیره خانواده ها مقصرن 

آدم ۲۳ ساله بچس ؟؟؟

من بعنوان یک آدم ۲۱ ساله نمیتونم با یک فرد ۱۳.۱۴ ساله دوست بشم و ارتباط بگیرم و دوست بشم حتی چه برسه به رابطه جنسی و.. 

ازدواج تو خیلی از کشور ها زیر سن قانونی ۱۸ سال جرمه چه پسر ۲۰ سالش باشه چه ۴۰ سالش باشه 

فقط اینجا خودشونو گول میزنن و میگن پسر بچه و نفهم بوده 

✨🦋🤍I am valuable
کاملا با حرفاتون مخالم

هر وقت رفتی زیر یه سقف، چند سال زندگی کردی، بد و خوب دنیا رو چشیدی، چندتا پیرهن بیشتر از من پاره کردی، اون موقع میتونی درک کنی

توی همچین مسائلی دخترای مجرد که درکی از دنیای متاهلی ندارن نمیدونم چرا میریزن نظر میدن، این بزرگترین اشتباه یک خانم نامزد یا متاهله، که تحت تاثیر حرفهای مجردها قرار میگیره، چون مجردها درک درستی هنوز از زندگی ندارن

عقلم حکم میکنه با کسی که ازش متنفرم و طی 6 سال رابطه (نامزدی) ، 5 سالش رو در حال جنگ و دعوا بودم ، ازدواج نکنم :)

2706