2733
2734

خانما من مادرم ۱۰ سالم بود فوت کرد یه بردار دارم ۱۳ سالشه همش روش وسواسم میگم نکنه زبونم لال زبونم لال اینم بره یا چیزیش بشه خسته شدم بقران امروز تولدش بود هی عکس مینداختم میگفتم وای نکنه این آخرین تولدش باشه نکنه فلان روری هزار بار میمیرم زنده میشم با این فکرا توروخدا کمکم کنید

روانشناس و روانپزشک برو

❌️لطفا زیر ۲۲ در تاپیک های من شرکت نکنن و ❌️سوگیری نداشته باشید مثلا اگه خیانت دیدید یا طلاق گرفتید لطفا نگید همه مردا مثل همن و... از تجربه های فقط صرف خودتون نگید از چیزایی ک دیدید در اطرافیان و خودتون بگید حرفهایی ک از کتاب ها و روانشناس ها یاد گرفتید، عمه تراپی نباشه🥲من ب تجربه های خیییلی عمیق و خوب بزرگتر از خودم احتیاج دارم ن بچه ها/ برام دعا کنید حالم خوب نیس ۳۲۱/
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بخدا دگ پیرم در امده قبلنم پانیک داشتم الان بهترم کل فکرم شده داداشم روزی هزار بار خودمو میزنم گریه میکنم خسته شدم دگ میدونم فکر چرتوپرتع ولی همش انگار میاد تو ذهنم😭😭😭

2731

علاوه بر وسواس فکری دنبال ریشه هایی چون وابستگی بیش از حد و مهر طلبی هم باشید و در این زمینه مطالعه کنید 

همچننین از متخصص طب سنتی کمک بگیرید. سودا که زیاد بشه وسواس میاد سراغ آدم 

در جهان من همه چیز نیکوست ... خداوندا سپاسگزارم  
علاوه بر وسواس فکری دنبال ریشه هایی چون وابستگی بیش از حد و مهر طلبی هم باشید و در این زمینه مطالعه ...

اره دقیقا خیلی بهش وابسته خیلییی دوس ندارم کسی بهش بگه بالا چشت ابروهس

پس خودت هم سنت کمه 

آروم باش 

دعا کنید شاید بزرگترین خواسته شما کوچیکترین معجزه خدا باشه .انسانیت به دین و مذهب خاصی نیست همین که دلی را نرنجانی انسانی .اینجا آدما مجازین ولی قلباشون واقعی پس مبادا 💔سکوت در مقابل ظالم شریک شدن در ظلم اوست .اگ کسی بهم بی دلیل بی احترامی کنه چه مجازی چه حقیقی جوابشو میدم .البته آدمای حقیقی زندگیم خداروشکر خوبن.کسی از مجردی نمرده ولی متاهلی که انتخابش درست نبوده روزی هزار بار میمیره و زنده میشه .متاهلی که تنهاست خیلی بیشتر از مجردی که تنهاست عذاب میکشه پس برا ازدواج سعی کنید همسفر خوبی انتخاب کنید  
بخدا دگ پیرم در امده قبلنم پانیک داشتم الان بهترم کل فکرم شده داداشم روزی هزار بار خودمو میزنم گریه ...

تا فکر منفی میاد پاشو یه فعالیت دیگه کن مثلا میتونی برقص یا فیلم جذاب و باحال ببین و اینستاگردی کن 

به قول جان میلتون: ذهن در جای خودش، می‌تونه از جهنم یک بهشت و از بهشت یک جهنم بسازه....قدرت ذهنتو دست کم نگیر.

عزیزم وسواس فکریت  دقیقا مثل منه، حتما برو پیش روانپزشک و بعد روانشناس. 

اگر درمان نشی، کوچولوت که به دنیا بیاد بدتر میشه شرایطت خدایی نکرده، چون مال من شد. طوری که از خونه بیرون نمی رفتم.