2733
2734

میخوام هق بزنم‌گریه کنم

این همه کار کردم این همه تلاش کردم هیشکی منو ندید

هیشکی قدرمو ندونس هیشکی عاشقم نشد

یه خواستگار هم ندارم

یه سنتی میاد الکی الکی میزاره میره

خسته شدم دیگه

یه مدت بیخیالش شدم 

ولی خستمممم

خستمممممممممممم

بااینکه ظاهر موجه دارم آدم پاکی هستم و‌...

بعد میبینم دوستام ک هرکاری کردن خوشبخت میشن با پسر دست و دلباز د پولدار ......

بخدا حسود نیستم فقط میگم چرا من ن؟

خدایا بکش منو راحتم کن

چیکار کنم ای خدااا

❌️لطفا زیر ۲۲ در تاپیک های من شرکت نکنن و ❌️سوگیری نداشته باشید مثلا اگه خیانت دیدید یا طلاق گرفتید لطفا نگید همه مردا مثل همن و... از تجربه های فقط صرف خودتون نگید از چیزایی ک دیدید در اطرافیان و خودتون بگید حرفهایی ک از کتاب ها و روانشناس ها یاد گرفتید، عمه تراپی نباشه🥲من ب تجربه های خیییلی عمیق و خوب بزرگتر از خودم احتیاج دارم ن بچه ها/ برام دعا کنید حالم خوب نیس ۳۲۱/

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بخاطر شوهر نکردن ارزو مرگ می‌کنی 

دعا کنید شاید بزرگترین خواسته شما کوچیکترین معجزه خدا باشه .انسانیت به دین و مذهب خاصی نیست همین که دلی را نرنجانی انسانی .اینجا آدما مجازین ولی قلباشون واقعی پس مبادا 💔سکوت در مقابل ظالم شریک شدن در ظلم اوست .اگ کسی بهم بی دلیل بی احترامی کنه چه مجازی چه حقیقی جوابشو میدم .البته آدمای حقیقی زندگیم خداروشکر خوبن.کسی از مجردی نمرده ولی متاهلی که انتخابش درست نبوده روزی هزار بار میمیره و زنده میشه .متاهلی که تنهاست خیلی بیشتر از مجردی که تنهاست عذاب میکشه پس برا ازدواج سعی کنید همسفر خوبی انتخاب کنید  
2731

قبل از اومدن سنتی شماره همو داشته باشید چند روز حرف بزنید با یارو 

کلثوم اکبری هستومه ساکن ساری . مه جنون دست دادومه مه دست نیه . سیزده تا بیه چهارده تا بیه پونزده تا بین ندونمبه. ندونمبه یه ماه کشیه بیست روز کشیه دو ماه کشیه یکسال کشیه ندونمبه.قرص دادومههه قرص قننند ....با حوله ...

باباتو ک دوس پسر داشتی پس اون چیشد یادمه خیلی ادم مزخرفی ام بود

فقط 4 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
بخاطر شوهر نکردن ارزو مرگ می‌کنی 

یاد بگیریم درد بقبه رو کوچک نشماریم

انگار تو جراحی شدی داری درد میکشی آرزوی مرگ داری 

میگم بخاطر درد میخوای بمبری؟

یاد بگیریم اینو ک ب درد بقیه رو بفهمیم 

راه حل بدیم 

کوچک نگیریم 

❌️لطفا زیر ۲۲ در تاپیک های من شرکت نکنن و ❌️سوگیری نداشته باشید مثلا اگه خیانت دیدید یا طلاق گرفتید لطفا نگید همه مردا مثل همن و... از تجربه های فقط صرف خودتون نگید از چیزایی ک دیدید در اطرافیان و خودتون بگید حرفهایی ک از کتاب ها و روانشناس ها یاد گرفتید، عمه تراپی نباشه🥲من ب تجربه های خیییلی عمیق و خوب بزرگتر از خودم احتیاج دارم ن بچه ها/ برام دعا کنید حالم خوب نیس ۳۲۱/
2738
باباتو ک دوس پسر داشتی پس اون چیشد یادمه خیلی ادم مزخرفی ام بود

کی؟؟؟ خودت میگی مزخرف

بگو چی داری تو ذهنت ازش؟

ای بابا عزیزم نگران نباش هر چی قسمتت باشه از کنارت رد نمیشه مطمئن باش وقتش بشه بهترین برات میاد  ...

خستم کی قراره وقتش بشه من سالهاست میخوام

یاد بگیریم درد بقبه رو کوچک نشماریم انگار تو جراحی شدی داری درد میکشی آرزوی مرگ داری  میگم بخ ...

من یادگرفتم که بدونم کسی که جراحی می‌کنه رو دلداری بدم چون حق داره عذاب جسمی خیلی بد .بعدش آروزی مرگ بخاطر شوهر برام عجیبه .ناراحتی برا سرسامون نگرفتن طبیعی ولی آرزوی مرگ نه .بعد شما خیلی عصبی هستی شاید بخاطر همینه 

دعا کنید شاید بزرگترین خواسته شما کوچیکترین معجزه خدا باشه .انسانیت به دین و مذهب خاصی نیست همین که دلی را نرنجانی انسانی .اینجا آدما مجازین ولی قلباشون واقعی پس مبادا 💔سکوت در مقابل ظالم شریک شدن در ظلم اوست .اگ کسی بهم بی دلیل بی احترامی کنه چه مجازی چه حقیقی جوابشو میدم .البته آدمای حقیقی زندگیم خداروشکر خوبن.کسی از مجردی نمرده ولی متاهلی که انتخابش درست نبوده روزی هزار بار میمیره و زنده میشه .متاهلی که تنهاست خیلی بیشتر از مجردی که تنهاست عذاب میکشه پس برا ازدواج سعی کنید همسفر خوبی انتخاب کنید  
کی؟؟؟ خودت میگی مزخرف بگو چی داری تو ذهنت ازش؟

یادم نمیاد چیکار کرده بود ولی خب میگفتی خوب نیس

فقط 4 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
من یادگرفتم که بدونم کسی که جراحی می‌کنه رو دلداری بدم چون حق داره عذاب جسمی خیلی بد .بعدش آروزی مرگ ...

عذاب روحی هم بده 

اینو متوجه نشدید

عذاب روحی هم بده  اینو متوجه نشدید

اون ملکی که میخواستی بفروشی رو بلاخره فروختی .یچیزایی یادمه یا اشتباه گرفتم زمین یا خونه دقیق یادم نیست 

2706