2737
2739

من با کسی که هستم  

یک روز بیرون بودم زنگ زد نشد جواب بدم و گفتم نمیتونم 

خلاصه بعدش هم نشد صحبت کنیم 

از اون روز فقط چت داشتیم دیگه زنگ نزد 

گفتم شاید ناراحت شده امروز بهش زنگ زدم توضیح دادم که اونجا نمیشد حرف بزنم، قبلش هم توی پیام گفته بودم

ولی کلا سر سنگین بود، چون منم جدی هستم چیز خاصی نشد بگم که بخوام از دلش در بیارم فقط توضیح دادم 

ولی خب هنوز یک جوریه باهام 

من حالا امروز یک چیزی گرفته بودم دوست داشتم عکسشو بفرستم ببینه ذوق داشتم 

الان میگم ارتباطمون اینجوریه اگر بفرستم فکر نکنه دیگه دارم منت کشی میکنم یا مثلا دنبال توجهم 

موندم عکسشو بفرستم یا بیخیال ذوقم بشم و هیچ زنگ و پیامی ندم تا خودش بیاد

قبلش بهش گفته بودم که دارم اینو میگیرم ممکنه خودش بگه گرفتی چیشد ببینم 

شایدم نگه ولی من ذوق داشتم نشون بدم حالا نمی‌دونم چکار کنم🥲

من به دستان خدا خیره شده ام، معجزه خواهد کرد❤️☔

اصلا توضیح نده

زیاد پیگیر نباش

کوتاه نباش

به نام کاربری دقت نمیکنم😑‌  درمورد حسابداری و بازار کارش ممنون میشم اگر اطلاعی دارید باهام به اشتراک بزارید🌱💖 آن شب که دلی بود به میخانه نشستیم آن توبه صد ساله به پیمانه شکستیم از آتش دوزخ نهراسیم که آن شب ما توبه شکستیم ولی دل نشکستیم🤍.{ارنی کسی بگوید که ترا ندیده باشد ، تو که با منی همیشه، چه " تری " چه " لن ترانی "💜} من خدا رو دیدم ، تو تمام لحظه های زندگیم خدا بود حتی موقعی که من ازش غافل بودم اون بغلم کرد🥺❤️🌱  بایه چشمک دوباره منو زنده کن ستاره ، نزار از نفس بیوفتم تویی تنها راه چاره🥲✨️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

فک نکنم بخاطر یه زنگ ناراحت باشه اخه خیلی وقتا ما جایی هستیم ک شاید نشه صحبت کنیم مخصوصا اگه طرف پارتنرمون باشه ک خانواده هم درجریان نباشن

به نظرم بفرست قضیه رو کش نده 

2740

چرا توضیحش دادی.وقتی خودش ازت نمی‌رسید. سرسنگین نباشه خوب یه لیوان آب بخوره

چطور یه پست رو به دقیقه ای درجا میترکونید ولی اینهمه گزارش و پیام و اعتراض میدیم نمیبینید؟! وقتی جواب گزارش ها رو نمیدید خودمون مجبوریم کاربر موردنظر رو ادب کنیم.  
این عکسه جدیده رو نفرستم واسش ؟ پا بذارم روی ذوقم؟🥲

بفرست

ولی پر توقع باش و مغرور

به نام کاربری دقت نمیکنم😑‌  درمورد حسابداری و بازار کارش ممنون میشم اگر اطلاعی دارید باهام به اشتراک بزارید🌱💖 آن شب که دلی بود به میخانه نشستیم آن توبه صد ساله به پیمانه شکستیم از آتش دوزخ نهراسیم که آن شب ما توبه شکستیم ولی دل نشکستیم🤍.{ارنی کسی بگوید که ترا ندیده باشد ، تو که با منی همیشه، چه " تری " چه " لن ترانی "💜} من خدا رو دیدم ، تو تمام لحظه های زندگیم خدا بود حتی موقعی که من ازش غافل بودم اون بغلم کرد🥺❤️🌱  بایه چشمک دوباره منو زنده کن ستاره ، نزار از نفس بیوفتم تویی تنها راه چاره🥲✨️
چرا توضیحش دادی.وقتی خودش ازت نمی‌رسید. سرسنگین نباشه خوب یه لیوان آب بخوره

آدم حساسیه هیچوقت نمیگه از چی ناراحته محلش ندم می‌ره توی خودش 

پیام بده بابا ینی چی جدی هستم☹️ اگه دوستت داره یکم چی میشه نازشو بخری‌.. 

ناز که نمیشه ولی باهاش یکم حرف بزنم و شوخی کنم شاید درست شد

فک نکنم بخاطر یه زنگ ناراحت باشه اخه خیلی وقتا ما جایی هستیم ک شاید نشه صحبت کنیم مخصوصا اگه طرف پار ...

کلا هرچند وقت یکبار لوس میشه فکر کنم من نباید جدی بگیرم خودش خوب میشه 

2706