2733
2739
عنوان

دخترا شده عشقتون بره زن بگیره دلتونو بشکنه باز پشیمون بشه برگرده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 5126 بازدید | 318 پست
خیلی سخته 😞 برام دعاکنید

منم اوایل اذیت بودم شروع کن ب خودت برس ب موهات ب بدنت ب پوستت آرایش کن کم کم زندگیت رنگش عوض میشه 

و جز او پناهی نخواهی یافت ... تاپیک صلوات،چله و ختم قرآن شرکت میکنم تو تاپیک خودم پیام بذارید دعا میکنم نتیجه دیدم ❤️ 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

منم اوایل اذیت بودم شروع کن ب خودت برس ب موهات ب بدنت ب پوستت آرایش کن کم کم زندگیت رنگش عوض میشه&nb ...

مرسی عزیزم 

من خیلی ضعیفم خداکنه بتونم ب زندگی برگردم😞

برای صبر و ارامش دلم دعاکنید 😔
قربونت عزیزدلم لطف داری  اگه خودت پاشی سرپا خداهم کمکت میکنه  اگه هنوزم بعش حسی داری ایه ...

باورکن من همه زورمو دارم میزنم واقعا دارم سعیمم میکنم 

به خدا این ایه رو میخونم ولی انگار تاثیر نداره🙂

دعا کن ریشه کن شه از زندگیم😭

خدایا هرکی رو توی هر شرایطی گذاشتی خودتم یه نشونه بهش بده که در بیاد❤🙂میشه واسه حل مشکلاتم دعا کنی خوشگله🙂
2731
باورکن من همه زورمو دارم میزنم واقعا دارم سعیمم میکنم  به خدا این ایه رو میخونم ولی انگار تاثی ...

چشم ایشالا ک بهترینش میاد ❤🌹

چشم ایشالا ک بهترینش میاد ❤🌹

فقط دلم میخواد بشم ادم سابق این شده ارزوم😟💔

خدایا هرکی رو توی هر شرایطی گذاشتی خودتم یه نشونه بهش بده که در بیاد❤🙂میشه واسه حل مشکلاتم دعا کنی خوشگله🙂
2740
فقط دلم میخواد بشم ادم سابق این شده ارزوم😟💔

قربونت برم خدانکنه بشی ادم سابق الهی بشی یه ادم جدید خوشحال تر از قبل و خیلییییی موفق تر 

من باشم هرجور شده میرم یه بهتر از اون پیدا می کنم من میتونم ولی تو رو نمیدونم گه چی برات خوب و درسته 

من پیوسته به خدا نیاز دارم.پیوسته به یاری و کمکش نیاز دارم،به عنایتش،محبتش،رحمت و خیرش،به برکتش، به هدایتش نیاز دارم.پیوسته هدایتش...ممنون میشم برای اینکه مورد مغفرت و رحمت خدا باشم،برای اینکه خداوند یاورم باشه و هر دم من رو هدایت به خیر و درست کنه،برای خوشبختی،عاقب به خیری و رسیدن به حاجات و آرزوها و خواسته های دلم،یک «صلوات» مهمونم کنید.که به همه ی دنیا هم رحمتی برسه💓🌷🥰

عشق من نزدیک عروسیمون وقتی طلا و لباس و وسایل زندگی خریده بودیم رفت و دیگه برنگشت ،،، بعدم با یه دختر بزذگتر از خودش ازدواج کرد الان ۱۸ سال گذشته هیچوقت یادم نمیره و هیچوقت نمیبخشمش ،،،، دلم میخواد یه روز یه جا ببینمش بپرسم چرا؟؟؟؟ اگه دوستم نداشتی چرا اینقدر ادامه دادی؟ و اگه داشتی چرا رفتی؟؟؟؟ 

من مجرد بودم هم دیگرو خیلی دوسداشتیم بعد چند مدت دیدم عروسی ش بود ازدم درشون رد شدم دیدم چراغ وصل میکنن توحیاط کاری نداشتم برگشتم روب خدا کردم گفتم خدایا روزی بیاداین ی پسرداشته باشه زنشوهم طلاق بده فقط ی اشک ازچشام جاری شدهنوزم ک هنوز معتادکارت خاب شد

2706