2733
2734
عنوان

دخترا شده عشقتون بره زن بگیره دلتونو بشکنه باز پشیمون بشه برگرده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 5153 بازدید | 318 پست
نه ملاک خوب بودن اینه با ده تا دختر دوست شی و اخر سرم بری با یکی دیگه...

😳😳😳😳😳

بعد نفرین اون ده نفری که باهاشون دوست بودی بهشون قول دادی ، مطمئن باش نمیزاره زندگیت خوب باشهه، 

تازهدشاید طرف فک کنه آدم خوبی سر راهش قرار گرفتهه، ولی در آینده بالاخره باید تاوان پس بده

فداتشم  خوشحالیت واس اینکه جای قلب یه تیکه طلا تو سینت داری  حتما تازه پیدا کردم میشم مز ...

قربونت عزیزدلم لطف داری 

اگه خودت پاشی سرپا خداهم کمکت میکنه 

اگه هنوزم بعش حسی داری ایه ۲۷سوره ابراهیم رو بخون فوت کن ب بدنت تا کلا فراموشش کنی

برای صبر و ارامش دلم دعاکنید 😔

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

الهی هی فتح نکنه

مخالفت ک زیاد داریم اوضاع خودمونم خوب نیست الان 

دیگ نمیدونم چی میشه 

و جز او پناهی نخواهی یافت ... تاپیک صلوات،چله و ختم قرآن شرکت میکنم تو تاپیک خودم پیام بذارید دعا میکنم نتیجه دیدم ❤️ 
ایشالا هرچی خیره همون بشه

قربونت گلم تو چرا خودت ازار میدی اگ زن گرفته میدونم هلاک میشه ادم ولی قطع امید کن و ب زندگی برگرد

و جز او پناهی نخواهی یافت ... تاپیک صلوات،چله و ختم قرآن شرکت میکنم تو تاپیک خودم پیام بذارید دعا میکنم نتیجه دیدم ❤️ 
2706