2733
2739

دیدی این روزا تابلو با خمیر تکسچر درست میکنن؟ خیلیم قشنگن فق باید خلاقیت و کار تمیز داشته باشی 

یه خورده هم با تابلوهایی که درست میکنی جلو دوربین قر بدی فالوور جمع میشه میخرن ازت

دخت بندرم😌 دخت بندر نازه والا همگی بگید ماشالله💎 زلفای حنایی داره تو نگاش چه حالی داره💃💃 ناشناسم         https://harfeto.timefriend.net/17126777991506        یه خراب خانمی هست هرچندمدت میاد تو ناشناسم هرچی لایق خودشه مینویسه! خواستم بگم من که برام اهمیتی نداره! ولی تو که ماتحتت سوخته، جرئت داری با کاربری اصلیت بیا، ریپلای کن تا وسط همین سایت جرت بدم شورتتو پرچم کنم نشونت بدم کی خرابه ننه تایلندی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از کارهای هنری خوشم میاد میشه اگه بهت پیشنهاد دادن لایکم کنی بیام بخونم؟

من خودم اکسسوری می سازم

پیج کاری اینستا namek_gallery کارم ساخت اکسسوری با سلیقه ی شما جنس استیل و نقره. فروشنده اکسسوری نیستم سفارشی سازم ❤🧡😍
2731
خودت چی بلدی؟ 

نقاشیم خوبه ی مدت سیاه قلم کار میکردم

دوست دارم ارایشگری برم

ولی ی پسره یک ساله دارم

فعلا پابند بچه شدم

دوست دارم حداقل تو خونه ی درامدی بدست بیارم

کمک حال شوهرم بشم

نقاشیم خوبه ی مدت سیاه قلم کار میکردم دوست دارم ارایشگری برم ولی ی پسره یک ساله دارم فعلا پابند ب ...

خب همون سیاه قلم رو سفارش چهره بگیر . 

کارهای رزین و شمع سازی اینام جالبن ولی خب با بچه سختی داره دیگه . 

فروش لوازم ارايشي بهتر ميچرخه مخصوصا توليد محتوا خوبي داشته باشي ، ميتوني بري مغازه اي ( حالا هر مغازه اي، لوازم ارايشي، عروسك فروشي ، عطر فروشي..) صحبت كني فروش انلاينش با تو باشه چونه هم بزن كه كمتر هم بتونه باهات حساب كنه و پورسانت واسه خودت اين وسط بگيري ..