2737
2739

اول بزارید خودم بگم . الان تنها چیزی که از اون بالایی میخوام .اینکه مامان بشم و یه بچه سالم و صالح تو دلم بزاره . چیز زیادیه ؟ 🥺💔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2738

نه انشاالله که زود مامان بشی ...انشالله به منم یه پسر بده یکی پنج ماه سقط کردم براش اسم گذاشته بودم فکرنبودش اذیتم میکنه بعدش خداروشکر دخترم بدنیا اومد اما همش میگم اگه بود الان اینقدربود 

اخخخخخخ چی بگم خواهر ،دیگه گذشت از من کی قراره زندگی اونی بشه که میخام،ما حداقل ترین رو هم نداریم تو زندگی چه برسه به آرزو.....

سه ساعت بخاریو خاموش کن و بشین دعا کن سردت نشه .بزار فاصله بین علم و اعتقاد رو بفهمی

برای منم دعا کنید مامان بشم🥺🥺.

خدا بهم یه فرزند سالم و صالح بده .

وبه همه ی منتظرا

"قوی ترین دارو همین قرص بودن دلمون به خداست🙂💙"  آگاه باشید که تنها با یاد خدا دلها آرام میگیرند"خدا  جونم شکرت خیلی دوستت دارم،🥰🌿💙.

منم خواهرم دوتامون پزشکی قبول بشیم🥺❤️

دختری که همه عاشق چشاشن🥺❤️مهمترین قانون زندگی من مهربون بودنمه،مدافع حق و طرفدار محیط زیست🌱علاقمند به خوندن کتاب و دیدن فیلم 📚نذر کردم اگه در آینده پزشکی قبول شم بیمارهایی که توان پرداخت ویزیت رو ندارن رایگان ویزیت کنم 👩🏻‍⚕️🩺
اخخخخخخ چی بگم خواهر ،دیگه گذشت از من کی قراره زندگی اونی بشه که میخام،ما حداقل ترین رو هم نداریم تو ...

میفهممت منم اول زندگی همینو میگفتم میگفتم خونه و ماشین و اینا باشه دیگه هیچی نمی‌خوام . بعد فهمیدم اینا اصلا مهم نیست الان بچه تو زندگیم نیست بزرگترین درده واسم 

2706