2752
2734
من ۲ ماهه سقط کردم کورتاژ شدم😭😭😭 بعد ۶سال حامله شدم هنوزم باورم نمیشه 😭😭

منم کورتتژ شدم عزیزم بچه اومد دیدمش جفت و...نیومد کورتاژ شدم رحم بعد کورتاژ پاکسازی میشه و امادگی زیادی برای بارداری داره اینو دکترم گفن ب من گفت خیلی زیاد خودتو تقویت کن و سه ماه بعد اقدام کن من گردو بادام فندق پسته و..تو یه شیشه پرکردم و پرعسل کردم روزی دوقاشق میخوردم یک ماهم کامل کمرو با شال بستم و با روغن سیاه دانه چرب میکردم شکممو تا گرم بمونه اب سردم نخوردم بعد همون ماه اول باردارشدم ..انشاالله شماهم زود مامان بشی 

منم کورتتژ شدم عزیزم بچه اومد دیدمش جفت و...نیومد کورتاژ شدم رحم بعد کورتاژ پاکسازی میشه و امادگی زی ...

شما بعد کی پریود شدین من هنوزم نشدم بعد ۲ماه🥲.

"قوی ترین دارو همین قرص بودن دلمون به خداست🙂💙"  آگاه باشید که تنها با یاد خدا دلها آرام میگیرند"خدا  جونم شکرت خیلی دوستت دارم،🥰🌿💙.خدایا به من هم فرزندی سالم و صالح عطا کن الهی آمین😊🌸."در خواست دوستی از طرف آقایون پذیرفته نمیشه🙏"

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731