2737
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

نگران نباش استراحت من از پله  بالا و پایین نرو و چیز سنکین یرند نکن و به دکترت مراجعه کن اگه صلاح بدونه برات پساری میزاره  ولی سرکلاژ نمیکنن  اگه ۱۹ هفته ای همین  ارامشتم حفظ کن و استرس نکیر قرار نیست اتفاق بدی بیافته 

2740
نگران نباش استراحت من از پله  بالا و پایین نرو و چیز سنکین یرند نکن و به دکترت مراجعه کن اگه صل ...

یعنی چی یعنی خوبه ۱۹ هفته سرویکسم ۲۹ ؟ ... خونمون پله داره ۲۰دتاولی هرروز ک بالا پایین نمیرم خیلی ترسیدم من حتی تو خونه کار نمیکردم  دسشویی فرنگی میرفتم انقد حالم بده کدخدا میدونه

استراحت بودم دیگ حتی توالتم فرنگی بود

عزیز من طول سرویکس ۲۹ بود و احتمال داد میاد پایین و سرکلازم کردم تو هفته ۱۶ ولی تا آخر بارداری همون ۲۹ موند و آخراش بهتر م شد عددش  در صمن دکتر سونو واژینال نوشت چدن اون عددش دقیق تر  بسته به نظر دکترت اقدام کن واستراحت داشته باش انشالله نی نی صحیح و سلامت بغل میکنی

یعنی چی یعنی خوبه ۱۹ هفته سرویکسم ۲۹ ؟ ... خونمون پله داره ۲۰دتاولی هرروز ک بالا پایین نمیرم خیلی تر ...

عزیزم زیر ۳۰ خوب نیست ولی دکترا ۱۹ هفته سر کلاژ نمیکنن چون ریسک  پاره شدن کیسه آب بالا است و پساری میزارن و دستور استحرات میدن