2733
2734

بچه ها من نامزدم وقتی سرکاره حتی جلسه مهم باشه زنگ میزنه تصویری همو نگاه میکنیم یا از اطرافش فیلم میگیره ببینم کیا هستن ک امروز زنگ زد تصویری باهمکارش  که مرد هست حرف میزد که یهو همکارش که خانم هست و همسر همون مردس اومد تو که نامزدم هل شدو قطع کرد انگار نمیخاست من حرفاشونو بشنوم ،بعد ۵ دقیقه ک خانمه رفته بود زنگ زد ،قبلا هم گفته بود که اون زنه بهش پا میده ولی الان میگه اونجور گفتم ک پیشه تو بگم منم خواهان دارم ،میگه اخه چجوری جلوی شوهرش باهاش بلاسم ،ولی من حس میکنم یه حرفی میخاسته به زنه بزنه ک ب محض اومدنش قطع کرد تماسو 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

اینکه تو‌جلسه تصویری میگیرید ببینید کیا هستن دلیل خاصی داره؟

حالا چیزی هم باشه ب فرض جلو همسرش که نمیتونه بگه!!

برایت آرزوهای کوچک دارم. مثلا اینکه چشم‌هایت را که باز میکنی، خستگی‌های دیروزت را در خواب آرام دیشب جا گذاشته باشی و تمام تنت لبریز باشد از طراوت و شادابی. مثلا اینکه یک لقمه نان و پنیر دلخوشی صبحانه‌ات باشد، قدم‌هایی سالم داشته باشی برای رفتن تا موفقیت و مادری که هر صبح، دعای خیرش بشود بدرقه‌ی راهت. مثلا اینکه آدم‌هایی در مسیر امروزت باشند، که حال جهانت را قشنگ‌تر کنند. دلت به بودن همراه و هم‌نفسی خوش باشد، و سرت به زندگی گرم. برایت آرزوهای کوچکی دارم، که شاید حسرت‌ بزرگ خیلی‌ها باشد‌‌‌...🌸🌹✨⭐

نخیر بد راه نده  فکر بد نکن

حرکتش ضایع هست ک تماس میگیره تصویری ببینیش چی میکنه کجاست و چجوره 

طرف اومد خواست مورد تمسخر قرار نگیره و بهونه دست بقیه نده بگن عه زنش اینو چک میکنه یا حرفای اینجوری  حتما ک قطع کرد نبینن 

کامل ک نمیگیره دوربین یه میچرخونه

بهرحال من بعنوان ی شنونده حس بدی میگیرم از این کار

و ببینم کسی این کارو بکنه میگم لابد همسرش بهش مشکوکه!

رفتار غیرحرفه‌ای هست عزیزم

برایت آرزوهای کوچک دارم. مثلا اینکه چشم‌هایت را که باز میکنی، خستگی‌های دیروزت را در خواب آرام دیشب جا گذاشته باشی و تمام تنت لبریز باشد از طراوت و شادابی. مثلا اینکه یک لقمه نان و پنیر دلخوشی صبحانه‌ات باشد، قدم‌هایی سالم داشته باشی برای رفتن تا موفقیت و مادری که هر صبح، دعای خیرش بشود بدرقه‌ی راهت. مثلا اینکه آدم‌هایی در مسیر امروزت باشند، که حال جهانت را قشنگ‌تر کنند. دلت به بودن همراه و هم‌نفسی خوش باشد، و سرت به زندگی گرم. برایت آرزوهای کوچکی دارم، که شاید حسرت‌ بزرگ خیلی‌ها باشد‌‌‌...🌸🌹✨⭐

منم حس خوبی نگرفتم حواستو خوب به اطرافت و همسرت جمع کن.خوب حرکاتشو زیر نظر بگیر.اصلا مطمئن هستی زن و شوهر هستن؟نمی خوام نگرانت کنم ولی چون تازه نامزد هستی باید حواستو به دور و اطرافت جمع کنی

2706