2733
2739

بچه ها من نامزدم وقتی سرکاره حتی جلسه مهم باشه زنگ میزنه تصویری همو نگاه میکنیم یا از اطرافش فیلم میگیره ببینم کیا هستن ک امروز زنگ زد تصویری باهمکارش  که مرد هست حرف میزد که یهو همکارش که خانم هست و همسر همون مردس اومد تو که نامزدم هل شدو قطع کرد انگار نمیخاست من حرفاشونو بشنوم ،بعد ۵ دقیقه ک خانمه رفته بود زنگ زد ،قبلا هم گفته بود که اون زنه بهش پا میده ولی الان میگه اونجور گفتم ک پیشه تو بگم منم خواهان دارم ،میگه اخه چجوری جلوی شوهرش باهاش بلاسم ،ولی من حس میکنم یه حرفی میخاسته به زنه بزنه ک ب محض اومدنش قطع کرد تماسو 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اینکه تو‌جلسه تصویری میگیرید ببینید کیا هستن دلیل خاصی داره؟

حالا چیزی هم باشه ب فرض جلو همسرش که نمیتونه بگه!!

از نو شکوفه کن ، به همه ثابت کن پژمردگی خرافه است...💚✨🌱
2740

نخیر بد راه نده  فکر بد نکن

حرکتش ضایع هست ک تماس میگیره تصویری ببینیش چی میکنه کجاست و چجوره 

طرف اومد خواست مورد تمسخر قرار نگیره و بهونه دست بقیه نده بگن عه زنش اینو چک میکنه یا حرفای اینجوری  حتما ک قطع کرد نبینن 

کامل ک نمیگیره دوربین یه میچرخونه

بهرحال من بعنوان ی شنونده حس بدی میگیرم از این کار

و ببینم کسی این کارو بکنه میگم لابد همسرش بهش مشکوکه!

رفتار غیرحرفه‌ای هست عزیزم

از نو شکوفه کن ، به همه ثابت کن پژمردگی خرافه است...💚✨🌱

منم حس خوبی نگرفتم حواستو خوب به اطرافت و همسرت جمع کن.خوب حرکاتشو زیر نظر بگیر.اصلا مطمئن هستی زن و شوهر هستن؟نمی خوام نگرانت کنم ولی چون تازه نامزد هستی باید حواستو به دور و اطرافت جمع کنی

2706