2733
2739
عنوان

بچه ها چیکار کنم خونمون جدا باشه؟

272 بازدید | 7 پست

من هشت ماهه با خونواده شوهرم زندگی میکنم 

بعد خونمون چسبیده به خونشون و تو یه حیاطیم

من دلم میخاد تو خونه خودمون زندگی کنیم نه با هم

شوهرمم زیر بار نمیره

چیکار کنم؟

این موضوع رو باید قبل اینکه 

برید اونجا باهاش هماهنگ میکردی 

الان چه فایده

اندوه بلند روزگاریم همه🖤با ماتم و اشک، همجواریم همه🖤داغ تو شکست قامت ایران را🖤چون ابر بهار سوگواریم همه🖤                                                                                     📧گفتینو👈   https://www.goftino.com/c/S8Wf7D          
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اولش باید میگفتی یا قبول نمیکردی  چرا بعد هشت ماه یادت افتاده؟ مطمعنا قبول نمیکنه جنگو دعوام شروع میشه 

قضاوت کار خداست وظیفه ما مسخره و توهین کردنه🗿🗿متاهل 🫀«وقتی بهت گفتم بای بای هانی یعنی دیگه باهات بحث نمیکنم روم ریپ بزنی هم نمیخونم درجا اعلان پیامتو پاک میکنم پس خودتو خسته نکن
2731

توافق روز اولتون اگع همین بوده اختمالا فعلا کاری نمیتونی بکنی چون هزینه تهیه مسکن یه چیز زیادیع و اگه روز اول با اختساب اینکه شما پیش خونواده شوهر باشین همسرتون پا پیش گذاشته الان شاید براش سنگین باشع دوما وقتی از اول تواقق کردین الان بره بگه میخوام جدا شم بعد هشت ماه شاید براش سخت باشه و‌ حس کنه بقیه میگن زن ذلیل و‌اینا

بهش بگو از من یاد بگیر چجوری از خانوادم کندم و جدا شدم تو هم بکن و جداشو ..بگوو نمیگم نبین یا دوستشون نداشته باش بگوو فقط مستقل باش ...بگو از ما زنها یادبگیرین بچه ننه ها

خدابرای هرکسی اونقدر وجود داره که اون به خداایمان داره
بهش بگو از من یاد بگیر چجوری از خانوادم کندم و جدا شدم تو هم بکن و جداشو ..بگوو نمیگم نبین یا دوستشو ...

اونم راحت ميتونه از خانواده ش دل بكنه . ولي اينها مشگلشون كرايه خونه س . نميخوان پول خرج كنن . 

اونم راحت ميتونه از خانواده ش دل بكنه . ولي اينها مشگلشون كرايه خونه س . نميخوان پول خرج كنن . 

نه باباد

آقایون فکر میکن باید تا آخر عمرشون مواظب پدر و مادرشون باشن اونم توی یه حیاط وگرنه دورتر باشن پدر و مادرشون به فنا میرن.

پول و نداری بهانس

خدابرای هرکسی اونقدر وجود داره که اون به خداایمان داره