2737
2734
عنوان

دلم میخاد خاطره ی خنده دار بخونم بخندممممم

| مشاهده متن کامل بحث + 2362 بازدید | 112 پست
ببین من یه جایی کار میکنم یه پسره هست همکارمه خیلی باکلاسه خیلییییییییی و مغرور متم رفتم دسشویی زنان ...

🤣🤣🤣 ته این داستانا ازدواجه

می‌خوام این کاربری جایی باشه که بیام از موفقیت هام، رسیدنم به هدفام و خوب شدن حالم بگم. فقط از کاهش وزن و رسیدن به اندام دلخواهم و خوب کردن حالم و روحیم و در کل چیزای خوب تو تاپیکام میگم😍
ببین من یه جایی کار میکنم یه پسره هست همکارمه خیلی باکلاسه خیلییییییییی و مغرور متم رفتم دسشویی زنان ...

بیخیال گوزو . یه چیزی یکی از رفیقام میگه . بادی بود راهی نداشت ب جنابعالی کاری نداشت  

خدایا من عقل درست و حسابی ندارم مراقب من باش 🤧♥️||||||||||||||||از همان دست که دادی به تو بر خواهد گشت      جگر خون شده ام خون جگرت خواهد کرد 💔🥀

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

‏یه بار رفتم یه ش ورت خریدم گفتم اینو نمی‌پوشم نگه می‌دارم شاید یه روزی بخوام با یکی بخوابم یه ش ورت نو داشته باشم، از اون روز تا الان دو تا رئیس‌جمهور عوض شده ولی اون ش ورت استفاده نشده😂

حالا راستشو بگو کجا میخاستییی برییی

پرواز داشتم به کلیفرنیا😌

جوجه سفید من تو قشنگترین هدیه امسالم بودی بقول همه تو عیدی امسال من از طرف خدایی♥️الهی قربون خنده هات برم من من همون دختر لوس خانواده..همسر لجباز و غرغرو و یکدنده..عروس پر از شیطنت و زود رنج ام که برا تو صبورترین و قوی ترین مامانم♥️الهی خدا تورو برامون حفظ کنه..دوست داشتین ممنون میشم برا پسرم صلوات بفرستین و بهم بگین منم براتون صلوات کبیره بخونم💟
2731
ای تو روحت تو مطب روانپزشکان به زور جلوی خودمو گرفتم

مطب روانپزشکم منظورم بود. نشد ادیت کنم

می‌خوام این کاربری جایی باشه که بیام از موفقیت هام، رسیدنم به هدفام و خوب شدن حالم بگم. فقط از کاهش وزن و رسیدن به اندام دلخواهم و خوب کردن حالم و روحیم و در کل چیزای خوب تو تاپیکام میگم😍

😂😂😂😂😂😄😄😄😄😄

😒درخواست دوستی آقایون ممنوع😡متعهد به یک قلب😍میدونستی اگه یه ایه الکرسی برای اهل قبور بفرستی☆هرجایی که باشی☆بعد از اتمام ایه الکرسی یه فرشته تا روز قیامت برات ذکر میگه؟؟؟❤میشه برا واشدن گره های زندگیم یه صلوات بفرستی  امیدوارم گره های زندگیت واشه تویی ک داری میخونی❤
ای تو روحت تو مطب روانپزشکان به زور جلوی خودمو گرفتم

😂😂😂

جوجه سفید من تو قشنگترین هدیه امسالم بودی بقول همه تو عیدی امسال من از طرف خدایی♥️الهی قربون خنده هات برم من من همون دختر لوس خانواده..همسر لجباز و غرغرو و یکدنده..عروس پر از شیطنت و زود رنج ام که برا تو صبورترین و قوی ترین مامانم♥️الهی خدا تورو برامون حفظ کنه..دوست داشتین ممنون میشم برا پسرم صلوات بفرستین و بهم بگین منم براتون صلوات کبیره بخونم💟
2740
😂😂😂

الان دکتر میگه این سسخلم هست یه عالمه دارو میده

‏یه بار رفتم یه ش ورت خریدم گفتم اینو نمی‌پوشم نگه می‌دارم شاید یه روزی بخوام با یکی بخوابم یه ش ورت ...

این شورته نحسه برو اتیشش بزن اصن پوشیدنش هم ب کنارررر. میترسم شوهر هم گیرت نیاد با این اوضاع  

خدایا من عقل درست و حسابی ندارم مراقب من باش 🤧♥️||||||||||||||||از همان دست که دادی به تو بر خواهد گشت      جگر خون شده ام خون جگرت خواهد کرد 💔🥀
بعضی خاطراتتون خنده نداره اصلا    

تو بگوو ما بخندییمم

الان دکتر میگه این سسخلم هست یه عالمه دارو میده

🤣🤣🤣🤣🤣

2706