2733
2734
عنوان

شوهرم نذاشت که...

316 بازدید | 23 پست

مادربزرگم تازه فوت کرده دایی مامانم دعوت کرده شام احسان میده منم اوایل بارداریمه خیلی دوست دارم برم شوهرم نمیذاره مخالفت میکنه میگه آدمای خوبی هستن ولی من میخوام مطمئن باشم لقمه حلال میخوری الان زنگ بدم باگریه گفتم توخودخواهی گفت من دوستت دارم صلاحتومیخوام دلم میخواس برم شمابودین حرف همسرتونوگوش میکردین؟

میشه برای نی نی دارشدنم صلوات بفرستین..💗تازه عروس  نظراتتون برام قابل احترامه  

لقمه حلال بدم یعنی چی؟مگه مال بقیه حرومه

ما قدبلندا واژه ای به اسم "این" نداریم چون از ارتفاعی که ما نگاه می کنیم همه چی "اونه"😍 آقایون داداشم گوفته باشم اینجی کولوهومش باس ماس،این تاپیک اون تاپیک لایک کامنت ماس ماس، آبجیا فدامدا😁  نی نی سایت نیست که ننه سایته🤐..کوردم 🥰و اهل سنت🥰 افتخارمه.. کسی توهین کنه به شدت باهاش برخورد میکنم  پس احترامتو دوس داری  نگه دار اون لامصبوووو😒 اگه با نظرم مخالفی محترمانه بگو روسرما جا داری وگرنه بد رو با بدتررررر جواب میدم پس ریپلای نکن😊اگه نظرات  و عقایدمون باهم فرق داره دلیل بر این نیست که حق باتوعه و تو راست میگی شاید بااااورت نشه ولی فقط من یه آدم دیگه م همین😉.من از ۲۴ساعت شبانه روز ۲۰ ساعت گوشی دستمه وقتی جوابتو ندادم مثبت فکر نکن بدون باهات حال نمیکنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

راستش توی بارداری خواهرم ، ایشون هیچ مهمانی نرفتن و غذا نخوردن

فقط خونه خودشون و والدینم

برای همینم درک میکنم

ولی خب اخه خونه مادرته من باشم نمیتونم نرم

بله  پروفایل خودمم        اسم کاربری من اسم یه تناقض هست که اسمش رو از فیلسوف فرانسوی آقای ژان بوریدان گرفته.به موقعیتی میگن که فرد بین دو انتخاب عقلانی یا عقلایی گیر میکنه و غالبا انقده بین انتخاب ها تعلل میکنه که هر دو فرصت از دست میره . همه ما توی زندگی بارها توی این موقعیت بوده ایم و تجربه اش کرده ایم. 

بهش بگو این کارت تهمته، از کجا می‌دونی داییم‌ لقمه ش حلال نیست ، مگر آشکارا دزدی و کم فروشی و حروم‌خوری کرده؟

پکیج لاغری میفروشم ، کاملا گیاهی و بدون عوارض ، بیا خصوصی آیدی بدم خودت توی کانال همه چیز رو درباره ش بخون ❤️
راستش توی بارداری خواهرم ، ایشون هیچ مهمانی نرفتن و غذا نخوردن فقط خونه خودشون و والدینم برای همین ...

الان دیدم دایی مادرتون هستن

به نظرم نری هم منطقی هست

بله  پروفایل خودمم        اسم کاربری من اسم یه تناقض هست که اسمش رو از فیلسوف فرانسوی آقای ژان بوریدان گرفته.به موقعیتی میگن که فرد بین دو انتخاب عقلانی یا عقلایی گیر میکنه و غالبا انقده بین انتخاب ها تعلل میکنه که هر دو فرصت از دست میره . همه ما توی زندگی بارها توی این موقعیت بوده ایم و تجربه اش کرده ایم. 

خب تو هم بگو من از خونه های مردم خبر ندارم .

خیلیا هستن از خانوادت یا عموهات یا دایهات یا هرکسی 

قایمکی پول نزول میدن . مهمونی هم میدن میریم .

از کجا بدونم حلاله ؟  انوقت نه تو باید جایی بری نه من . تنها بمونیم .

کرونا. قبل اومدن این ویروس کرونا سرما میخوردم در حد فجیع. اما با یه امپول ساده  خوب خوب میشدم . از وقتی کرونا اومد و گرفتم   هیچ امپول و دارو و سرم و دمنوش ها و.... اثر ندارن . هیچی واقعا . ۱۰بار دکتر میرم هیچی به هیچی . بعد یه عده میگن کرونا وجود نداره. خوبه که  قبل کرونا  سرما خوردگی های شدید داشتم وبا یه امپول خوب میشدم وگرنه مگه میشد قانعشون کرد کرونا وجود داره . 
یعنی داره توهین میکنه احسان داییت حلال نیست؟

فکر کنم فقط میخوان جانب احتیاط رو داشته باشن