2737
2739
عنوان

نمی‌دونم چرا خواهرشوهرام آنقدر رفتار بدی دارن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 500 بازدید | 54 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

چشم عزیزه دلم بدبختی تو یه ساختمونیم با خانواده شوهرم هر لحظه و هر دقیقه تو زندگی ما دعوا و بحث میند ...

نه نه این اشتباه رو نکن 

هیچ کس ارزش ندارع بخاطرش اوقاتتو تلخ کنی و آرامش اون چهار دیواری که توش زندگی می‌کنی رو از بین ببری 

خیلی سخته با آدمای سمی اونم تو یه ساختمون ولی چاره ای نیست دیگه فقط باید مدیریت کنی مشخصه اینا آدمای سرد و بی روحین نه زیاد اهل رفت و امدن نه زیاد اهل محبت و چرب زبانی 

چه بهتر توهم از فرصت استفاده کن برای خودت یه مشغله درست کن اگه بچه داری با بچت و شوهرت خوش باش اصلا به کارشون اهمیت نده وگرنه خودتو پیر و داغون می‌کنی 

اصلا اصلا هیچ وقت هم از بدیاشون جلو شوهرت نگو چون خودت آدم بد میشی و اونا عزیز تر 

تونستی هم مستقل بشین برین یه ساختمان جدا 

🥀 ایلان ماسک و بیل گیتس با اون عظمت نتونستن ازدواجشون رو نجات بدن...در این جهان به جنیفر لوپز و جانی دپ هم خیانت شده...دکتر هلاکویی که ویدیو هاش قبله خیلیاست ؛ دو تا طلاق داره...دونالد ترامپ به عنوان یکی از قدرتمند ترین مردان جهان یه رابطه موفق نداشته تا حالا....میبینی؟! پول ، زیبایی ،اندام خوب ، دانش ، فرهنگ ، قدرت و....هیچکدوم تضمین کننده یه رابطه خوب نیستن!!!...پس رها کن سرزنش رو...اون که بخاد بمونه با همین وضعیت امروزت میمونه...لذا دست به فرستنده خود نزنید مشکل از گیرنده است..👌
2731
ینی شوهرت متوجه نمیشه دروغ میگن  چطور هیچی نمیخورن و شما چیو باید بپزی و بشوری  گاردت بس ...

خواهر شوهر های منم همین هستند میان خونه من غذا نمی خورند ادا میان بعد شوهر بامن جنگ که آره غذات کم بود سرد بوده روش نشده بخور ول کن بابا 

کلا همه ادا اصول هایی که میگی اونا هم دارند 

تازه اینا مامانشون خوبه جلوشون میگیره نمی ذاره خیلی زیاده روی کنند

همه عمر برندارم سر از این خمار مستی    که هنوز من نبودم که تو در دلم نشستی
اره واقعا اصلا نمی‌خواستم فالو شوند کنم چون درخواست داد بخاطر شوهرم قبول کردم 

قبول نکن شوهرت که همچیو چک نمیکنه کردم بگو حواسم نبود اگه قبلا هر روز میرفتی الان یه روز درمیون برو کم کم ارتباطتو کمرنگ کن بهونه بیار بگو کمر درد دارم پریودم خسته ام کار دارم انشالله یه وقت دیگه دعوتشون کردی خودکشی نکن صد مدل غذا درس نکن یه مدل درسنت کن بعدم تعارفشون نزن هی استوریاشونو نگاه کن هیچی نگو به همین سادگی

لایکم نکنیییییییییید لایکم نکنیییییییید  🚫کاربری قشنگم سر یه داستان منطقی ترکید 😓متاهل و متعهدم درحال یادگیری زبان انگلیسی اگ توصیه و یاکتابی بهم معرفی کنی که بیشتر پیشرفت کنم دوست خوب من میشی😗عاشق ورزش و یوگام و چیره دست در میکاپ و شنیون برای سلامتی پرنس کوچولوم اگه دوست داشتی یه صلوات بفرست بهم بگو تا برات حمد بخونم 💟اسم کاربریم از اسم آنتوان لاوازیه گرفته شده یه دانشمند فرانسوی 💓تاریخ ۱۴۰۳/۱/۱۱پسر قشنگم دنیا اومد و بهشت رو به زندگی من اورد 😗

عزیز دلم سعی کن از معامله چیدن توی ذهنت خودداری کنی😉

شما اگر تبریکی با اون زیبایی برای خانواده همسرتون ارسال می کنید ، فقط ب خاطر ارامش روانی خودتون و ارزشیه که برای همسرتون قائلید، نه چیز دیگه 😌✨️

اتفاقا به نظرم می تونید از این قضیه استفاده مفید هم بکنید😁

مثلا زمانی ک استوری میذارن،  تبریکتون رو ارسال کنید و توی زمان مناسب مثلا زمانی ک کنار همسرتون در ارامش کامل نشستید و در حال تعریف اتفاقات روزمره هستین، این رو هم اضافه کنید که " عزیزم ، استوری فلانی جان رو دیدین؟ چقدر از شادیشون خوشحال شدم ، یا چقدر از ناراحتیشون غصه خوردم، سعی کردم برای همدردی یه متن خوب که در شان خودم و شماست ارسال کنم"😃💗

این مهربونی های با سیاست کلا همه چیز رو ب نفع شما بر میگردونه😉✨️

خلوت گزیده را به تماشا چه حاجت است...🐋💙
2740
نه نه این اشتباه رو نکن  هیچ کس ارزش ندارع بخاطرش اوقاتتو تلخ کنی و آرامش اون چهار دیواری که ت ...

چشم عزیزه دلم اینا اتفاقا پر جمعیتن هر دقیقه خونه مادرشوهرم صد نفر مهمونه می‌دونی چه اخلاقی دارن فقط از تیر و طایفه خودشون رو دوست دارن چنان گارد دارن نصبت به عروس مثلا یبار منو با اسم صدا نکردن به من میگن عروس چطوری و فلان و زور میگن به عروس انگار صد سال پیشه و واقعا سمی هستن تو جمعشون همش حرف از مردم و غیبت و انرژی منفی هست من چون قاطی نمیشم باهاشون شاید بخاطر اینه که خوششون نمیاد میگن بیاد بشینه پای بساط غیبت ما و بشه اونی که ما میخوایم

توجمعاشون خیلی کم حرف بزن به اندازه. خودتم کوچیک نکن درمقابلشون اونام یه نوع مریضن که تکلیفشون باخودشونم مشخص نیس زندگیتوبکن وبه شوهرت بیشترتوجه کن ازاوناهم اصلاباشوهرت حرف نزن بایدمتوجه شده باشی نقطه ضعف شوهرت هموناهستن که مقابله هم می کنه

2706