2733
2734

کامپیوترم خراب شده اعصابم خرده کارامم خیلی واجبن

هرکی دید ی صلوات بفرسته سریع درست بشه☹

زن مردم لیلی تو نیست و شوهر مردم هم مجنون تو‌... اگه شده بدون فقط اسمشونو یدک کشیده و به تو در حد ی سرگرمی نگاه میکنه نه بیشتر..... #مرگ بر اسرائیل #اسراییل یک غده سرطانی است که باید از روی زمین محو شود.

یکی فوت کرده تصادف کردن

❤️❤️❤️ دوستان عزیز درسته من حس ششم هستم 80تا90 درصد هم درست میگم ولی این حس هست دلیل نمیشه که شما با حرف من یا کس دیگه زندگیتون رو خراب کنید به عقل خودتون نظر کنید ببینید چیکار کنید حس ششم مثل مشورت کردن با کسی میمونه نه اینکه حتما حرفش رو قبول کنید ممنونم به خاطر دعا های خیری که برام میکنید پیام های قشنگتون که پر از حس آرامش هست حالم رو خوب می‌کنه 😍😍💚💚🤍ایشالا خوشبخت باشید همیشه😍😍😍😍❤️❤️❤️❤️لطفاً دیگه ازم چیزی نپرسید جواب نمی‌دم قسم و قرآن هم ندید ممنونم 💔ایـن راهـی ک دارم مـیرم تهش قشـنگه.. '!️ ❤️عضو گروه قرمز❤️ وزن اولیه: 95.55(17اردیبهشت)🫥 هدف بعدی 🔒90 هدف بعدی 85🔒 هدف بعدی 80🔒 هدف بعدی 75🔒 هدف بعدی 70🔒 هدف بعدی 65🔒 هدف بعدی 60🔒هدف نهایی 58🔒❤️‍🔥
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ساعت 9:43 دقیقه صبح به وقت ایران

اینجا کرج هوا افتابی

این دنیا مرگ آرزوهاست....   آخرش همه از آلودگی می‌میریم فقط یه سری معلم و دانش آموز ابتدایی باقی می‌مونن.🚶🏿‍♀️کاش دایناسور بودم. زیبا، بزرگ و منقرض.🦖💔 افسردگیم میگه بی‌ارزشم ولی اختلال دوقطبیم میگه از همتون بهترم.😐☝🏿
2731

باردارم هی خونریزی دارم 😭

فقط 28 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خوبی حرف زدن باخدا اینه لازم نیست منظورت رو براش توضیح بدی💖...ولی جدای از این حرفا طرف یه سیب از درختش کندن، داره دهنمون رو سرویس میکنه اونوقت تو امید داری بری تو باغش بخوری و بخوابی و حوریاش رو بمالی؟🤦‍♀️🤷‍♀️
ساعت 9:43 دقیقه صبح به وقت ایران اینجا کرج هوا افتابی

دروغ نگو جانم کرج تهران بارانیه که

زن مردم لیلی تو نیست و شوهر مردم هم مجنون تو‌... اگه شده بدون فقط اسمشونو یدک کشیده و به تو در حد ی سرگرمی نگاه میکنه نه بیشتر..... #مرگ بر اسرائیل #اسراییل یک غده سرطانی است که باید از روی زمین محو شود.
2740

درگیرم . گوشی و مدارکم که دزدیدن پیدا بشه . چی میشه بین اون چهارصد دزدی باشه ... چی میشه سالم بهم تحویلش بدن   چی میشه . هر چند پلیس گفت آب کردن ولی چی میشه برگرده . چی میشه 

حتی تو خواب هم ذکر میگم 😭😭😭

میشه ترو خدا هر کی امضامو دید دعا کنه که گوشی و مدارکم پیدا بشن ... منم برم جمکران دعاش می کنم . خواهش می کنم ، واقعا زحمت کشی بود با بچه های معلول که واقعا سخته کار کردن باهاشون ، با عشق وقت گذاشتم تا خریدمش . خدایا به زودی زود می دونم که صدامو شنیدی و خوشحالم  می کنی . ازت خواهش می کنم خدااااااااااا . خودت شاهد بودی . من اینقدرها هم بد نبودم 😭😭😭😭 . اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 
باردارم هی خونریزی دارم 😭

شاید لکه است اوایل حاملگیت باشه نگران نباش برو دکتر

❤️❤️❤️ دوستان عزیز درسته من حس ششم هستم 80تا90 درصد هم درست میگم ولی این حس هست دلیل نمیشه که شما با حرف من یا کس دیگه زندگیتون رو خراب کنید به عقل خودتون نظر کنید ببینید چیکار کنید حس ششم مثل مشورت کردن با کسی میمونه نه اینکه حتما حرفش رو قبول کنید ممنونم به خاطر دعا های خیری که برام میکنید پیام های قشنگتون که پر از حس آرامش هست حالم رو خوب می‌کنه 😍😍💚💚🤍ایشالا خوشبخت باشید همیشه😍😍😍😍❤️❤️❤️❤️لطفاً دیگه ازم چیزی نپرسید جواب نمی‌دم قسم و قرآن هم ندید ممنونم 💔ایـن راهـی ک دارم مـیرم تهش قشـنگه.. '!️ ❤️عضو گروه قرمز❤️ وزن اولیه: 95.55(17اردیبهشت)🫥 هدف بعدی 🔒90 هدف بعدی 85🔒 هدف بعدی 80🔒 هدف بعدی 75🔒 هدف بعدی 70🔒 هدف بعدی 65🔒 هدف بعدی 60🔒هدف نهایی 58🔒❤️‍🔥
دروغ نگو جانم کرج تهران بارانیه که

مثلا ازت ترسی دارم که بخوام دروغ بگم بچه

همچین میگه کرج تهران

انگار کرج امریکام داریم

این دنیا مرگ آرزوهاست....   آخرش همه از آلودگی می‌میریم فقط یه سری معلم و دانش آموز ابتدایی باقی می‌مونن.🚶🏿‍♀️کاش دایناسور بودم. زیبا، بزرگ و منقرض.🦖💔 افسردگیم میگه بی‌ارزشم ولی اختلال دوقطبیم میگه از همتون بهترم.😐☝🏿
خخخخخ اینجا مشهد کولر روشن کردم البته من کلا گرماییم

به به

2706