2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خاکستری

از چشم ابی متنفرم خیلی زشته

⁦مزاحم نشو👈👈👈☀️⁩!!!!⁦☀️⁩ جز استارتر کسی منو ریپلای نکنه....من مخاطبم فقط استارتره...⁦☀️⁩مزاحم نشید لطفا👉👉👉👉👉نی نی سایت فضای عجیبی است که در آن واژه   روشنفکری فحش حساب میشه !!!!!
2731

خاکستری شبیه چشم مرده ها میشه

مامان دو تا فرشته کوچولوی شیطون❤وزن اولیه ۷۱ کیلوگرم(۱۶ مهر۴۰۲). ۲۲ آذر : ۶۳٫۶۰۰ گرم.۱۵ دی ماه۶۲ کیلوگرم. ۲۰ بهمن ۶۱ کیلو 😍🧿 ۱۵ اسفند ۶۰ کیلو 🥰 وزن فعلی ۵۹/۴۰۰😍

هر چی برمی داری فقط تیره بردار که تابلو نباشه لنزه و همه فکر کنند رنگ چشم خودت هست ، رنگ تیره همه اش می خوان تو چشمات دقت کنند ببینند چشمات جه رنگیه ولی رنگ روشن بس که تو ذوق می زنه زیاد نمی خوان چشم تو چشم بشن

آبی تیره به نظرم خیلی قشنگه

کنار میای، کنار میایی، کنار میایی، بعد یه روز می بینی دیگه نمی تونی کنار بیایی، از همون کنار می زاری می ری!
هر چی برمی داری فقط تیره بردار که تابلو نباشه لنزه و همه فکر کنند رنگ چشم خودت هست ، رنگ تیره همه اش ...

من چشام درشت رو به خماره ینی شبیه ترکمن هاست نمیدونم چه لنزی بهم میاد

آیسان اسلامی به نی نی سایت پیوست(الکی😂) همون کاربر آیسان هستم این سومین اکانتمه 
من چشام درشت رو به خماره ینی شبیه ترکمن هاست نمیدونم چه لنزی بهم میاد

چرا طوسی عسلی نمیزاری ؟

ب هیچ وجه درخواست دوستی نمی‌پذیرم 👿 ی بار قبول کردم تو غلط کزدن افتادم و توبه کردم ... هر بژی کورد