2733
2734

ویژگس هاش رو مینویسم نظر بدین لطفا بچه های ۱۳ ساله نظر ندن؛  فقط متاهل ها و ادمای با تجربه بگن ممنون

خواستگاری روز اول که خواستیم صحبت کنیم ۵٠ تومن شارژ زد برام ولی الان سه ماه گذشته و تا حالا نگفته شارژ خواستی بهم بگو منم دیگ زنگش نمیزنم خودش میزنه 

وقتی زنگ میزنه حتی شده تا دو ساعت صحبت میکنه منو کلافه میکنه هرچقد میگم قطع کن میگ ن حالا صحبت کنیم؛  خلاصه زود قطع نمیکنه

یبار برام یه چیز صد تومنی گرفت بعد من گمش کردم همش میزد تو سرم ک گرون خریدم و کلی پول بنزنین دادم تو چرل گمش کردی

بهم میگه با مامانم اینا غذا بخوریم از لحاظ اقتصادی بهتره 

از اونور میگه که برای عروسی میخام یک میلیارد خرج کنم 

یبارم میگف ایفون سفارش دادم برا خودم نمیدونم میرسه یا نه میترسم مثل کوروش کمپانی شه 

یبار رفت خرید یه کفش رو نخرید گفت ۷٠٠ تومنه چخبرههه

یه سریم ب دوسش سه تومن قرض داده بود دوستش نداده بودم بعد ۲ ماه رفت دم در خونش 

دیشبم میگف از دست دادشتم نارحتم هرموقع میزیم میبره رستوران گرون یه تومن خرجش میشه

در صورتی که رستوان مناسب بریم بیشتر از ۳٠٠ تومن نمیشه دوتایی 

حالا با این همه تناقض خسیسه یا نه دیوونه شدم😭

وضع مالیشم خوبه 

دیشبم بهش گفتم شما کم جمعیتین گفت هرچقد کمتر ارثیه بیشتر با شوخی گفت

همه چی دنیا به کیفم 😐👟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

🫥🫥🫥🫥🫥🫥 اگه همچنان نمیخوای کات کنی خودمو خسته نکنم البته خودتو آماده کن برای جبران ضرر و زیان 

گوش خر کوتاه کردی اسب شد حالا مگر ؟ 🤨🤔                  جانِ من ذاتی‌ست برخی ویژگی های بشر 😏🤗

کجایی هستن

شبیه مردم چند تا شهری فکر میکنه که مقتصد هستن

یعنی جایی خرج میکنن که بیارزه

بله  پروفایل خودمم        اسم کاربری من اسم یه تناقض هست که اسمش رو از فیلسوف فرانسوی آقای ژان بوریدان گرفته.به موقعیتی میگن که فرد بین دو انتخاب عقلانی یا عقلایی گیر میکنه و غالبا انقده بین انتخاب ها تعلل میکنه که هر دو فرصت از دست میره . همه ما توی زندگی بارها توی این موقعیت بوده ایم و تجربه اش کرده ایم. 

آیفون سفارش داده ولی شما آیفون ایشان دیدی؟

اولویت چیزی باشه که الان میبینی، نه چیزی که در حد حرف، یا میخواد انجام بده در آینده

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
اگه خسیسه چرا ایفون سفارش داده؟ 

شاید الکی گفته آیفون سفارش داده ،ولی با اینا که گفتی آره خسیسه،مثل داداش منه حتی الآنم که وضعش خیلی خوبه زورش میاد برای بچش یا زنش لباس بخره ،کلا داره دقشون میده،ولی برای خودش خیلی خرج می‌کنه