2752
2739
عنوان

آزمایش تیروئید ناشنایی میخواد؟!

103 بازدید | 17 پست

از دیشب تا حالا هیچی نخوابیدم چقد زورم میاد الان برم آزمایش بدم 🤕😫 دلم میخواد الان بخوابم 

ولی متاسفانه ناشتا نیستم 

تیروئید ناشتایی میخواد ؟

﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..   
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
نه اگر فقط تیروئید هست ناشتایی نمیخاد

فقط تیروئیده

میخوام ببینم چند شده ، دوز دارومو کمو زیاد کنم طبق نظر دکتر 

﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..   
نه نمیخواد من یبار عصر ازمایش دادم ولی ناشتا ک باشی دقیقتر میشه جوابش میتونی بخوابی دیرتر بری  ...

نه گفته ۸ صب بیا

جایی ک زندگی میکنم آزمایشگاه نداره😐

فقط یه بهداشت داره ک داخلش آزمایشگاه داره دیروز ۱۱ رفتم گفت دیر شده باید ۸ صبح بیای..

درمانگاه اینا داره ۳.۴ تا ولی آزمایشگاه نداره باید مثلا اسنپ بگیرم برم یه جای دیگه 

برا آزمایش باید ناشتا باشی تیروئید مسول سوخت وساز بدنه،غذا بخوری،آزمایشت مختل میشه

چن ساله درگیر این مسئله ام 

چرا رفع نمیشه؟! خسته شدم دیگه از بس صب قرص خوردم

یه وقتایی ام کلا یادم میره بخورم 

خیلی وقتام حوصله ندارم بخورم 

برا آزمایش باید ناشتا باشی تیروئید مسول سوخت وساز بدنه،غذا بخوری،آزمایشت مختل میشه

من سالهاست تیرویید دارم همیشه هم ازمایشگاه میگه ناشتایی نمیخواد ولی من عادت دارم همیشه ناشتا میرم ازمایشگاه

خداجون خودت نگهدار دخترنازم و پسرقشنگم باش❤️❤️
من سالهاست تیرویید دارم همیشه هم ازمایشگاه میگه ناشتایی نمیخواد ولی من عادت دارم همیشه ناشتا میرم از ...

عزیزم شما تجربه ی بارداری داشتین؟

تو بارداری چند وقت یک بار آزمایش میدادین ؟

میخوام اقدام کنم به بارداری استرس این موضوع رو دارم

چون شنیدم خیلی فاکتور مهمی هست و خدایی نکرده باعث سقط هم میشه

عزیزم شما تجربه ی بارداری داشتین؟ تو بارداری چند وقت یک بار آزمایش میدادین ؟ میخوام اقدام کنم به ب ...

بله خداروشکر دوتا بچه دارم

قبل اقدام ب متخصص غدد بگو میخوای بچه دار شی

ازمایش میگیره اگ اوکی بود اجازه داد باردار ک شدی باید هرماه ازمایش بدی و داروهات تنظیم باشه

اینجوری مشکلی پیش نمیاد

خداجون خودت نگهدار دخترنازم و پسرقشنگم باش❤️❤️
چن ساله درگیر این مسئله ام  چرا رفع نمیشه؟! خسته شدم دیگه از بس صب قرص خوردم یه وقتایی ام کلا ...

منم تقریبن ۱۵ساله تیروئید دارم

نرماله

مال من دائمیه،،موقعتی نیس ک فقط ی تایم محدود قرص بخوری خوب بشه،تا آخر عمر باید بخورم

من سالهاست تیرویید دارم همیشه هم ازمایشگاه میگه ناشتایی نمیخواد ولی من عادت دارم همیشه ناشتا میرم از ...

منم ۱۵ساله تیروئید دارم،همیشه ناشتا بودم

بهتره ناشتا باشی تا دقیقتر باشه

آزمایش کامل میدم از آهن و قند و ....