2733
2734

سلام 

من یه دختر خیلی خجالتی و آرومم

من با یه پسر دوستم و خیلی دوسش دارم

ولی اصلا اصلاااا نمیتونم تو چشماش نگاه کنم

الان تقریبا ۸ باری هست که بیرون میریم ولی واقعا نمیتونم

نمیدونم چیکارکنم 

چون دوس داره که نگاش کنم 

فقط یه نگاه کوچولو میتونم ، همش نگاهم رو میدزدم

کسی از شما مثل من بوده؟

متاسفانه انگار فکر میکنه تمایلی بهش ندارم درحالی که خیلی دوسش دارم فقط نمیتونم بهش نگاه کنم ،خجالت میکشم

(با بقیه ی ادما در این حد نیستم) با مردا هستم ولی در حد کم ، ولی باایشون که بهش حس دارم خیلی زیااااد

این رفتار با اون یعنی پنهان کردن چیزی 

ضرب المثال.🤩خدا آتش را به آدم اعطا کرد.انسان آن را با آب خاموش کرد.🤔  خدا عشق را به آدم داد.💝 انسان آن را با ازدواج خاموش کرد..🤔🤔🤔🤓💞💞💞

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تبریک میگم تو یه دختر باحیایی

امیدوارم این حیا روزی تموم نشه

﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..   
2731
فقط خجالت میکشم تو چشماش نگاه کنم از بچگی خیلی خجالتی بودم

تمرین کن راحت باشی چون دروغگوها نگاه نمیکنن

ضرب المثال.🤩خدا آتش را به آدم اعطا کرد.انسان آن را با آب خاموش کرد.🤔  خدا عشق را به آدم داد.💝 انسان آن را با ازدواج خاموش کرد..🤔🤔🤔🤓💞💞💞
تمرین کن راحت باشی چون دروغگوها نگاه نمیکنن

چه ربطی داره🥲

منم نمیتونم زیاد زل بزنم تو چشم اقا موقع صحبت کردن 

البته منظورم محارمم یا کسایی ک راحتم باهاشون نیست..

معذب میشم

ولی به شدت دختر اجتماعی هستم ، 

چون اونا خیره میشن بهم موقع صحبت منم نمیتونم زل بزنم تو چشماش

مثلا همکار مردم 

﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..