2733
2739
نماز رو فقط بخاطر واجب بودنش بخون نه چیز دیگه. من توقع داشتم خدا بخاطر بنده تقریبا خوبی که بودم زتدگ ...

حس میکنم نماز به ادم امید و صبر و ...میده.سال هاست نمیخونم شاید ۸ سال .نه از روی واجب نمیخوام بخونم چون حال روحیم رو خوب میکنه میخوام بخونم نیاز دارم به کسی توکل کنم و بهم امید بده این توکل به خاطر حال معنوی و روحیش وگرنه خدا به نماز من نیازی نداره

توکلت کم نیس؟از روی اجبار و وظیفه میخونی یا از روی دل؟

هیچ کدوم! از روی عادت

قربون حکمت خدا برم نمیدونم چرا منو که نمازام بجا بود بدبخت کرده که دلم مرگ بخاد. اونوقت دوستامو که بلد نیستن وضو بگیرن حتی خوشبختر و خوشگلتر 

نظر و دیدگاه من دقیقا برعکس شماست😂 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هیچ کدوم! از روی عادت قربون حکمت خدا برم نمیدونم چرا منو که نمازام بجا بود بدبخت کرده که دلم مرگ بخ ...

نمیدونم چی بگم چون نمیدونم شرایطتون چیه ان شاالله بهترین اتفاقات براتون بیفته

2731
حس میکنم نماز به ادم امید و صبر و ...میده.سال هاست نمیخونم شاید ۸ سال .نه از روی واجب نمیخوام بخونم ...

خب چرا نمیخونی عزیزم؟ اگه اینقدر دوسش داری و میگی بهت صبر و امید میده پس معطل نکن بخون. واسه منم دعا کن شاید دعای تو گرفت منکه زبونم مو دراورده اینقدر دعا کردم

صدرصد نمازی که با اشتیاق و خلوص نیت باشه   اثار مادی و معنوی زیادی داره

قک‌کنم اول از همه تنبلی رو از بین میبره نماز😆والا هر کی نماز میخونه خیلی با اراده و منظمه که میتونه

نمیدونم چی بگم چون نمیدونم شرایطتون چیه ان شاالله بهترین اتفاقات براتون بیفته

بدترین شرایطی که حتی فکرشم نمیکنی😄 به ذهنتم خطور نمیکنه چون طلاق و بی پولی و ... نیست یچیز فراتر از اینچیزا

ممنون عزیزدلم واسه شماهم😘

خب چرا نمیخونی عزیزم؟ اگه اینقدر دوسش داری و میگی بهت صبر و امید میده پس معطل نکن بخون. واسه منم دعا ...

حتما واقعا نیاز دارم بهش مخصوصا توی این دوره زمونه که ادم ها همه تنهان.حتما دعا میکنم اگر خدا قابل بدونه💕

2740
قک‌کنم اول از همه تنبلی رو از بین میبره نماز😆والا هر کی نماز میخونه خیلی با اراده و منظمه که میتونه

اره حس میکنی انسان ارزشمندی هستی 

هدف داری 

برنامه داری 

نماز ۵دقیقه هم طول نمیکشه ولی توجه کن روزایی که نماز نمیخونی حس میکنی یه چیز خیلی مهم یه کار بزرگ رو انجام ندادی

خلاصه من از وقتی نمازمو درست خوندم خیلی تغییر ایجاد شد توی زندگیم 

هیچ کدوم! از روی عادت قربون حکمت خدا برم نمیدونم چرا منو که نمازام بجا بود بدبخت کرده که دلم مرگ بخ ...

عزیزم خدا هر کیو دوسش داره بیشتر بهش سختی میده ولی اونی که بهت سختی میده صبرشم میده به شرطی که ازش بخوای این روز ها هم میگذره بالاخره از این وضعیت درمیای بعد به خودت که نگاه میکنی میبینی چقدر قوی تر از گذشته شدی هر کسی که بیشتر تو زندگی سختی میکشه درک شعورش هم بالا تر میره کسایی که کمتر سختی کشیدن از خیلی چیزا درکی ندارن

هر وقت دلت گرفت نمازشب بخون با خدا حرف بزن و هر چقدر دوست داری گریه کن خدا تنها کسیه که واقعا به خاطر خودت دوستت داره و اینقدر به درد و دلات گوش میدا تا سبک بشی

مطمئن باش سختی گذراست حتی اگه دیر بگذره ...

جدی میگی؟شما چند وقت نخونده بودی؟چطور تصمیم گرفتی بخونی؟

یادمه سوم راهنمایی بودم اخرای سال  

خانواده ام رفتن مشهد من و خواهر کوچیکم  و عمم موندیم خونه 

یه کابوسی خیلی اذیتم کرد حس میکردم توی واقعیت میدیدمش 

چندروز خواب نداشتم 

گفتم خدایا از فردا نماز میخونم اینو از راهم بردار 😅

بعد از اون روز نتونستم نمازمو قطع  کنم دیدم آرامش دارم 

توی زندگیم موفقتر شدم

الان گاهی وقتا از یه موضوعی ناراحت باشم حواسم نیس نمازمو سبک میخونم حسش میکنم که دور شدم از خدا...

یادمه سوم راهنمایی بودم اخرای سال   خانواده ام رفتن مشهد من و خواهر کوچیکم  و عمم موند ...

عزیزممم.خدارو شکر

دقیقاومنم حس شما رو دارم حس میکنم دور شدم از خدا و خدا منو نمیبینه

2706