2733
2734
عنوان

چقد دلم میخاد.....

| مشاهده متن کامل بحث + 260 بازدید | 43 پست

ای جونم همیشه خوشبختی سرازیر زندگیت باشه 

پسر خاله مامانم پنج سال پیش خواستگارم بود همدیگر اصلا ندیدم از عکس من دیدن . یه شهر دیگه هستن آبادان و من شیراز .. بهشون همون سال جواب رد دادم عاشق کسی دیگه بودم که جور نشد ...کم بودن سنم الکی بهانه کردم جواب رد دادم؛  امسال مجددا بعد پنج سال جویای حال احوال زندگیم شده . کار . خونه زندگی خودش داره منم کار خونه زندگی خودم دارم ...نمی‌دونم چرا دلم نمیره برای آشنایی باهاش یه شهر دیگه برم بیام از قبل هم عاشقش نبودم . نمی‌دونم قسمتم چی هست مادرش هم خیلی جویا من هست هر ماه با مامانم ...قبلا تماس نداشتن از وقتی فهمید قصد ازدواج دارم مشتاق شده راهنماییم کنی عزیزم ممنونت میشم چکار کنم به نظرت

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

استفاده کن فقط  زندگی متاهلی خیلی دردسر داره خیلی خستگی داره

خستکی های ما از الان شروع ش ده😂

یه مشکل مالی بزرگ پیش اومد ‌... نه میتونیم خونه بخریم نه ماشین داریم نه فعلا همسرم حقوق درست و حسابی کار و بارش خوابیده چندین ماهه 

کلی بار رو دوش هردمون هست 😂

ای جونم همیشه خوشبختی سرازیر زندگیت باشه  پسر خاله مامانم پنج سال پیش خواستگارم بود همدیگر اصل ...

انشاالله که خیره

به نظرم اجازه بده بیان چند جلسه صحبت کنید اگر به دلت بود ک هیچی اگه نبود فوقش ردش میکنی

2731
انشاالله که خیره به نظرم اجازه بده بیان چند جلسه صحبت کنید اگر به دلت بود ک هیچی اگه نبود فوقش ردش ...

خیلی ممنونم عزیز دلم مرسی از راهنماییت دلگرمی خوبی بود برام آرزو میکنم این انرژی خوب به شادی سلامتی بی نهایت برابرش برگرده بهت بوس ♥️

باور میکنی ماهم این مشکلاتو داشتیم؟ ولی الان بکل فراموش شده  خیلی غصه نخور

همیشه سعی میکنم نادیده بگیرم ولی خب گاهی داغون می‌کنه آدم رو یه فشار هایی ...

پس دقیقا از کدوم مشکل حرف میزنی عزیزم 

مگه بعد عروسی چطوریه

همیشه سعی میکنم نادیده بگیرم ولی خب گاهی داغون می‌کنه آدم رو یه فشار هایی ... پس دقیقا از کدوم مشکل ...

همه چی تکراری میشه

انرژیت صفر میشه

حرف از دوس داشتنای دوران عقد نیست

کم کم همه محبتا از بین میره

بچه که میاد کل توجه رو ب خودش جلب میکنه

زن خسته از کارای خونه و بچه داری 

مرد خسته از کارای بیزون

هیچ وقتی برا هم ندارن

ای جانم😍 این نشون میده که شما نیاز ب یه اخر هفته بدون بچه دارین، فک کنم بشه توی این زمینه از مامان ...

مامان و بابای مهربونم پیش خدان

اتفاقا این یکی از عاملای مهم لی انگیزه و بی انرژی بودنمه😔

همه چی تکراری میشه انرژیت صفر میشه حرف از دوس داشتنای دوران عقد نیست کم کم همه محبتا از بین میره ...

من از تکراری شدن وحشت دارم وای 

ولی یه چیزی بگم هروقت به این فکر کردی شوهرت دیگه مثل اوایل نیست به اینم فکر کن آیا خودت مثل اوایل باهاش رفتار میکنی ؟ طبیعتا نه اگر مثل اوایل بهش انرژی بدی باهاش مثبت حرف بزنی احترامشو حفظ کنی  و رابطه رو درست دست بگیری اون میشه مثل روزاولبهت قو میدم 

ولی خب به قول خودت اینطوری زندگی کردن کار هرکسی نیست چون سخته با اینهمه مشغله انرژی زیاد داشتن