2733
2734
عنوان

بچه ها اگه پسری اینو بگه

| مشاهده متن کامل بحث + 894 بازدید | 98 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740
لحن معمولی. که فلان جا رو نریم عموم اینا خیلی میرن بریم یه جا دیگه. گفتم خب چرا گفت ببینن اون اطراف ...

فعلا دارید آشنا میشید، درسته؟ توی مرحله آشنایی که هنوز قطعی نشده که میخواید ادامه بدین و برید مرحله بعد.

پس کمی احتیاط توی محیط ایران (مخصوصا اگه اطرافیان فضول وجود دارن) چیز عجیبی نیست

این یعنی خیلی راجب شما مطمین نیست و اگه به هر دلیلی رابطتتون کات شد نه سیخ بسوزه نه کباب، بیشتر ب فکر منافع و اینده خودشه و البته احساس و نظر شما تا حدودی توی این مسئله براش اهمیتی نداره ، بنظرم گاهی محکم برخورد کنید خوبه ، اینکه بدونه پای چیزی ک میخوای وایمیستی و محکمی برای خواسته هات ، الان دلیلی نداره خیلی درکش کنی ،،چون در لین موارد درک کردن اونم در بیشتر مواقع طرف رو پورو میکنه و ممکنه در پلن های بعدی بیشتر از این خصلتت سوئ استفاده کنه ، بنظرم بیشتر امتحانش کن و ببین دیگه برای چ مواردی بهونه میاره یا فقط همین یدونه کافه تو ی محله هست ک روش حساسه یا نه ... بعدم خیلی جدیش نگیر و اوکی صد در صد رو هیچوقت بهش نده ک میخوایش ، همیشه ازش چند پله عقبتر باش و بزار اون تو کف باشه و پیگریت.. و تو باشی ک تصمیم گیرنده ای و همیشه معطل این باشه ک تو انتخاب کنی نه اون . اگه دیدی خیلی گفت این کافه اون کافه نمیام توام خیلی جدی بگو منم کلا بات بیرون نمیام والا

دیت اول و برو چون الان فک میکنه قلدری میکنی و پسرا خط قرمزسون اینه کسی بهشون دستور بده 

نمیتونم زیربار برم. چون منم دارم ریسک میکنم بخاطرش ما فامیلیم. بعد اون بخواد کافه انتخاب کنه ؟

نمیتونم زیربار برم. چون منم دارم ریسک میکنم بخاطرش ما فامیلیم. بعد اون بخواد کافه انتخاب کنه ؟

اره خب بنده ی خدا حق داری  جنگ. اول صلح اخر نمیتونی که زیر دسته بلا نسبت یه لاشی شی میشه توام هرچی باشه دختر احساس داری قوانین خودتو داری از همین اول صحبتاتو باهاش بکن که وسط رابطه رفتارش عوض نشه

2706