2752
2734
من که خودم نمیتونم  تو بگو یه روز  حتی دیگه مامان بالای خودمم نمیتونم تحمل کنم حرفاشون ط ...

کاری درسی چیزی دست و پا کن بیرون خونه تا سرگرم شی اونارم چند ساعتی نبینی 

بچه دار هم نشو ک رسماً فنا میشی 

در نهایت هم ما مجبور نیستیم زندگیمونو تباه کنیم بخاطر بقیه 

ولش کن برو 

...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم خانوادم بدبختن بخاطر همین سوختمو ساختم فوحش خوردم چک و لگد خوردم کلعتی کردم.ولی دیگه صبرم سر اوم ...

خوش بحالت تو برو خدارو شکر کن اینا بد دل تشریف دارن مجبورم لباس بلند بپوشم همش سارافون تنم باشه نه دم در نه چیزی بخدا خیلی پشیمونم خیلی خیلی ی آرایشگاه برم باید مادر و خواهرش باهام بیان خستم

کاری درسی چیزی دست و پا کن بیرون خونه تا سرگرم شی اونارم چند ساعتی نبینی  بچه دار هم نشو ک رسم ...

میگم بد دلن نمیزارم آدم بره سرکار بعضی وقتا دلم بدحال خودم خراب میسوزه نه مجردی خوبی داشتم اونم تو روستا بودم آرزو ی لباس خوب ب دلم موند اینجام ک اینجوری دل خوشی هم ب شوهرم ندارم 

2731
خوش بحالت تو برو خدارو شکر کن اینا بد دل تشریف دارن مجبورم لباس بلند بپوشم همش سارافون تنم باشه نه د ...

من ۲ سال زنش بودم نزاشت از خونه پامو بیرون بزارم هرجا میرم میاد.بد دل بود میگفت بهم خیانت میکنی.دیگه بریدم فرار کردم.الانم هیچ خبری ازش نیست

میمونی مااااات😵‍💫...یه اعتماد همه چیتو میگاااد...
واقعا سخته خانم  ولی سخت تر از اون اینه که اونی که دلیل این حال داغون هستش اصلا نمیخاد قبول کن ...

دقیقا انگار نه انگار دارم دیونه میشم بقران الان با اشک دارم تایپ میکنم

من ۲ سال زنش بودم نزاشت از خونه پامو بیرون بزارم هرجا میرم میاد.بد دل بود میگفت بهم خیانت میکنی.دیگه ...

آفرین ک تونستی ترک کنی اینجور آدما لیاقت هیچی ندارن

آفرین ک تونستی ترک کنی اینجور آدما لیاقت هیچی ندارن

خیلی سخته،بدون پول،همه چیمو باختمو از صفر دارم شروع میکنم.منتظر روزی ام بگرده دنبالم

منم خانوادم بدبختن بخاطر همین سوختمو ساختم فوحش خوردم چک و لگد خوردم کلعتی کردم.ولی دیگه صبرم سر اوم ...

واقعا آدم از خانواده اش شانس نیاره از بقیه چ انتظاری داره  دوست دارم پشت پا بزنم ب همه چیزو برگردم ولی از اونور خانوادم خیلی بدبخت تر از اونی هستن ک منم بشم اینه دق اونم بحث ابرو و حرف مردم روستا 

واقعا آدم از خانواده اش شانس نیاره از بقیه چ انتظاری داره  دوست دارم پشت پا بزنم ب همه چیزو برگ ...

من ک زدم.هیچکی از خوده ادم عزیز تر نیست.من حس میکردم دیوارای خونه دارن میان روم انقد تو خونه مونده بودم

من ک زدم.هیچکی از خوده ادم عزیز تر نیست.من حس میکردم دیوارای خونه دارن میان روم انقد تو خونه مونده ب ...

منم هی همینجوری ام تازه حوصله حرف با اینا رو ندارم شده عذاب شدن داغ رو دلم شوهرمم انگار ن انگار 

نه عیبی ندارد اونقدر بغض و غم تو دلم هست ک دیگه هیچی نمیتونه خوشحال یا ناراحتم کنه 

واقعا سخته خانم بهتون حق میدم 

بعضی دردا مث یه زخم میمونه که ظاهرش بعد از یه مدت طبیعی میشه در حالیکه از داخل درد داره 

2706