2752
2734
عنوان

نصف شبی زهر ترک شدم😭😭🥲🥲🥲

243 بازدید | 20 پست

داشتم سشوار میکشیدم الان بعد یهو مامانم نگو ب صدای سشوار بیدار شه از خاب پا شه بیاد دم در اتاق تازه درم باز بود یهو ی جوری ترسیدم ک سشوارو پرت کردم اونور خدایی این چ کاری بود با من کردی مادر نصف شبی تازه سشوار کشیدنی ادم هیچی نمیشنوه یهو ک میبنه کسی رو زهر ترک میشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سشوار خراب شد؟!

خدایا «حیات» ما رو چنان قرار بده ک در « ممات»ما «مردم» اندوهگین و«هرزه‌گان»شادمان شوند.                                               وهذا یوم فرحت به آل زیاد و آل مروان!                من هموطنانی در ترکیه ،سوریه،یمن،امریکا،فلسطین،عراق ،فرانسه ،لبنان و... دارم و بیگانگانی در شهرهای ایرانم                                      💔همین قدر تلخ💔.                              

الان موقع سشوار کشیدنه آخه؟؟؟😂😂

نهایتا دل به جایی می رسد که دو راه بیشتر ندارد:یا باید خون شود یا سنگ.                                         باید عرض کنم خدمتتون که زن جانی دپم😌😌😌

وای خدا نمیدونم چرا مامانا اینطورین هررر اتفاقی تو خونه میفته باید بفهمن😂 یعنی من خودم قبله هررررکارب میرم میگم مامان میخوام شکلات بردارم، میخوام یوگا انجام بدم😂😂😂 میدونم میاد رو سرم میپرسه چیکار میکنی منم تکون میخورم

شـوخـی زیـاد مـیـکـنـم
ساعت ۱۲ رفتم حموم دیدم موهام خشک نشده خاستم قبل خاب سشوار بکشم با اون صدای بلندش😂😂

😂😂🤦‍♀️

نهایتا دل به جایی می رسد که دو راه بیشتر ندارد:یا باید خون شود یا سنگ.                                         باید عرض کنم خدمتتون که زن جانی دپم😌😌😌
ن نشسته پرت کردم هیچیش نشد خودم داد زدم از ترس😂😂

وایییییییییییییییییییییییییییی😂

2706