2752
2734
عنوان

نصف شبی زهر ترک شدم😭😭🥲🥲🥲

| مشاهده متن کامل بحث + 243 بازدید | 20 پست
وای خدا نمیدونم چرا مامانا اینطورین هررر اتفاقی تو خونه میفته باید بفهمن😂 یعنی من خودم قبله هررررکا ...

دقیقا اینطورین ی بارم من دشویی رفتم نصف شبی نگو مامانمم بیدار شده پشت در وایساده من بیام بیرون بدون هیچ صدایی اونموقع منو زهر ترک کرد

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

وای فکر میکردم فقط مامان من این جوریه بهش میگم باید کارگاه میشدی همش میخوان مچ بگیرن انگار   ...

امروز یوگا کار میکردم بعد برای باز شدن عصب واگ باید لباتو بذاری رو هم صدا تولید کنی تا جایی نفس داری بکشیش 

هی با نگرانی یه چشمم به در اتاق بود 

الان میاد تو وای اومد وای الان میگه دیدی چطوری دخترم روانی شد این صداها چیه😂😂😂😂🤣🤣 

شـوخـی زیـاد مـیـکـنـم
امروز یوگا کار میکردم بعد برای باز شدن عصب واگ باید لباتو بذاری رو هم صدا تولید کنی تا جایی نفس داری ...

من با رلمم تماس تصویری حرف زدنی بعضی موقع میاد سر و گوشی اب میده😂😂😂مثلا میگه میوه اوردم واست یا راهش از دم درم میوفته خدایی مامانا چرا اینطورین