2752
2734
عنوان

اگه مشکل داری و معجزه میخوای بیا

308 بازدید | 35 پست

خواهرای گلم

آیت الکرسی 1مرتبه

دعای توسل 1مرتبه

سوره الرحمن 1مرتبه

ذکر یالله ۱۰۰مرتبه در روز

به مدت ۴۰روز 

*ابتدا نیت کنید به نیت مشکلتون شروع کنید و بسم الله بگید بعد ۴۰ روز معجزشو میبنید بهتون قول میدم

خودم نتیجه گرفتم 

اطرافیان هم همین طور 

فقط از خدا با خلوص نیت بخواید از خود خودش بخواید متوسل بشید فقط فقط به خودش که گره گشا فقط خداست

التماس دعا🫂❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مشکلم از زمانش گذشته  اون زمون حل نشد . قابل حل هم نیست دیگه .

کرونا. قبل اومدن این ویروس کرونا سرما میخوردم در حد فجیع. اما با یه امپول ساده  خوب خوب میشدم . از وقتی کرونا اومد و گرفتم   هیچ امپول و دارو و سرم و دمنوش ها و.... اثر ندارن . هیچی واقعا . ۱۰بار دکتر میرم هیچی به هیچی . بعد یه عده میگن کرونا وجود نداره. خوبه که  قبل کرونا  سرما خوردگی های شدید داشتم وبا یه امپول خوب میشدم وگرنه مگه میشد قانعشون کرد کرونا وجود داره . 
2731

میخوایم دسته جمعی به نیت حاجت هامون باهمدیگه این ختمو برداریم که دعای دسته جمعی به اجابت نزدیک تره .. |🌱

از معجزه ی این ختم نمیگم خودتون بهتر میدونین ؛

_ ذکر یا جواد و الائمهِ ادرکنی

که در طول ۱۰ روز

باید ۱۴۰۰۰ مرتبهِ گفته بشه _

" به نیت حاجت روایی خودمون و بقیه میخونیم چه بهترررر که به نیابت از امام زمان بخونیم یا ثوابشو هدیه کنیم به ایشون و امام جواد ع  اینطوری دیگه ردخور نداره " 👌🏻😍

• فقط یه چیزی حتما حتما باید هر دعایی که میکنین اعتقاد کامل داشته باشین که برآورده میشه و هیچ شکی به دلتون راه ندین ، جوری باشه که انگار دعای شما پذیرفته شده پشت در هست و شما باید در رو به روش باز کنین ..

• راستی موقعی که دعا میکنین حتما تصور کنین حاجتتون اجابت شده و دعاتون پذیرفته شده و خدا رو بخاطرش شکر کنین ...

خیلی تاثیر داره 🌱

التماس دعا 

کاش چله ها چهل روز نبود برای منی که اصلا فرصت ندارم 

برام دعا کن اسی جان مشکلم حل بشه

تو دلبستی به معشوقی که خود معشوق ها دارد   💔                        رها کن ای دل غافل خدای بت پرستت را🌱

من حوصله چله ندارم کسی اگ گرفت منم دعاکنه ممنون

آقایون به هیچ وجهه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند کامنت نذارند لایک نکنند ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یاریپلای نکنید